Easy Camp Image Man

Festivalový stan Easy Camp Image Man je lehký stan pro všechny s jasným pohledem na nezávislý svobodný životní styl. Ideální pro mladé lidi bez konvencí a jednotlivce, kteří mají rádi festivaly a dobrodružství s přáteli.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 654 Kč
Ušetříte:
815 Kč (31%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
68,06 €
Cena dnes jen:
1 839 Kč
Logo výrobce: Easy Camp
Autorizovaný prodejce produktu Easy Camp Image Man

Festivalový stan Easy Camp Image Man je lehký stan pro všechny s jasným pohledem na nezávislý svobodný životní styl. Ideální pro mladé lidi bez konvencí a jednotlivce, kteří mají rádi festivaly a dobrodružství s přáteli. Svěží kreativní design, výrazné barevné kombinace, moderní styl s retro motivy. Festivalový stan z kolekce Carnival je určený pro 2 osoby. Jednostěnná konstrukce s podlepenými švy pro maximální ochranu proti pronikání vlhkosti. Integrovaná podlážka se síťovinou ve vchod umožňující proudění vzduchu a poskytují ochranu před hmyzem. Velkoryse pojatý vstup. Má nástěnné festivalově laděné fotografické tisky s mírně drzým humorem. Retardér ohně (materiál splňuje všechny nejnovější předpisy pro materiály na stany). Odolná ocelová konstrukce. Počet osob je doporučený pro zajištění pohodlného spánku.

Festivalový stan Easy Camp Image Man je k dispozici skladem dnes pouze za 1 839 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 1.11.2016, nebo si Easy Camp Image Man můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Easy Camp Image Man dnes a ušetřete 815 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Festivalový stan Easy Camp Image Man? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Easy Camp Image Man

Hmotnost:2,4 kg
Konstrukce:ocel 16 mm
Vodní sloupec:1500 mm
Dotaz k produktu:

Easy Camp Image Man

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Drga
odborník na sekci: Outdoor
Telefon: 570 570 183
E-mail: tomas.drga@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč