Nutrend T-Meal Fruity 400g Čokoláda

Vyživa Nutrend T-Meal Fruity 400g je instantní koktejl určený jako kvalitní, vyvážená a plnohodnotná náhrada stravy kdykoliv vprůběhu dne. Vhodný jako svačina nebo malý oběd vpřípadě, kdy nemáte čas na klasickou stravu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
365 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
13,51 €
Cena dnes jen:
365 Kč
Logo výrobce: Nutrend
Autorizovaný prodejce produktu Nutrend T-Meal Fruity 400g
Váš výběr: Čokoláda
Varianty produktu: (1)
Příchuť

Vyživa Nutrend T-Meal Fruity 400g je instantní koktejl určený jako kvalitní, vyvážená a plnohodnotná náhrada stravy kdykoliv vprůběhu dne. Vhodný jako svačina nebo malý oběd vpřípadě, kdy nemáte čas na klasickou stravu. Moderní varianta částečné náhrady stravy s velkými kousky ovoce, která má nejen vyvážené složení nutričních složek, ale přídavkem funkčních účinných látek zvyšuje termogenenezi organismu, stimuluje energetické metabolické cykly. Zařazení T-MEAL FRUITY do stravovacího režimu znamená zvýšené využívání energie z tělesného tuku v průběhu celého dne!

Je určený pro:

* částečnou náhradu stravy
* zařazení do stravovacího režimu v období snižování nadváhy
* osoby s kontrolovaným příjmem živin
* situace, kdy není přístup ke kvalitní stravě
* částečná náhrady stravy pro zvýšení metabolického obratu živin (pro jedince s ,,pomalou“ látkovou výměnou)
* aktivní rekreační a profesionální sportovce

Charakteristika účinných látek Směs použitých bílkovin v produktu T-Meal má vysokou biologickou hodnotu a vyvážené aminokyselinové spektrum. Sójové bílkoviny - izolované sójové proteiny jsou vysoce kvalitní proteiny na rostlinné bázi, které pomáhají vytvářet a udržovat svalovou hmotu a netukovou tělesnou tkáň. Správnou činnost trávicího ústrojí podporuje přídavek funkčních složek - vlákniny, bifidokultur a inulinu. Nekalorická složka tohoto koktejlu - ovesná vláknina - přirozenou cestou zasytí a příznivě ovlivní činnost střevního traktu. Bifidokultury mimo jiné podporují proces trávení bílkovin a vstřebávání živin, ovlivňují kvalitu prostředí pro tvorbu některých vitaminů, podílejí se na blokování činnost cizorodých bakterií. Jako ,,bifidoaktivátor“ je přidána rozpustná vláknina inulin, která se spolupodílí na stimulaci růstu prospěšné střevní mikroflory. Současně napomáhá lepší využitelnosti některých minerálů (vápník) a napomáhá snižovat hladinu triglyceridů v krvi. Pro stimulaci metabolismu (urychlení látkové výměny) je přidán extrakt z Citrus Aurantius, který obsahuje adrenergní látky - synefriny, které napomáhají zvýšit metabolický obrat - a to zvýšením termogeneze (zvýšení produkce tělesného tepla), což má za následek i zvýšené využívání energie z tuků. Metabolismus tuků a energizaci organismu ovlivňuje L-Carnitin, chromité ionty a kofein. L-Carnitin a chromité ionty mimo jiné napomáhají regulovat hladinu krevního cukru. Pro správnou funkci všech metabolických pochodů jsou do směsi přidány vitaminy (C, B1, B2, B6, B12, B5, E, kyselina listová, niacin, biotin).

Vyživa Nutrend T-Meal Fruity 400g Čokoláda dnes za pouhých 365 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Nutrend T-Meal Fruity 400g objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v pátek 27.1.2017. Nákupem dnes ušetříte 0 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Vyživa Nutrend T-Meal Fruity 400g Čokoláda? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Nutrend T-Meal Fruity 400g Čokoláda

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč