Oxalis Darjeeling Green Selim Hill SFTGFOP1 Second Flush 1kg

Zelený čaj Oxalis Darjeeling Green Selim Hill SFTGFOP1 Second Flush. Čajová zahrada Selim Hill leží v oblasti Kurseong. Celková rozloha plantáže je 370 hektarů, z čehož čaj se pěstuje na 170 hektarech.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
1 780 Kč
Ušetříte:
290 Kč (17%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 475 Kč
55,14 €
Cena dnes:
1 490 Kč
Logo výrobce: Oxalis
Autorizovaný prodejce produktu Oxalis Darjeeling Green Selim Hill SFTGFOP1 Second Flush
Váš výběr: 1kg
Varianty produktu: (2)
Gramáž

Zelený čaj Oxalis Darjeeling Green Selim Hill SFTGFOP1 Second Flush. Čajová zahrada Selim Hill leží v oblasti Kurseong. Celková rozloha plantáže je 370 hektarů, z čehož čaj se pěstuje na 170 hektarech. Dělí se na horní a dolní část a zahrnuje 4 vesnice. Tmavě zelené lístky dávají po zalití vznik zelenému nálevu nasládlé vůně. V chuti můžete objevit sladkost sušených fíků s lehce smetanovým zakončením.

Příprava: vodou o teplotě 70-80°C zalejte čaj v poměru 1,5 dl na 1 čajovou lžičku. Pokud čaj louhujete v konvici, pak navíc 1 lžičku na konvici. Ponechte 2-3 minuty louhovat. Poté přeceďte. Možno připravit 1-2 nálevy.

Zelený čaj Oxalis Darjeeling Green Selim Hill SFTGFOP1 Second Flush 1kg je k dispozici skladem dnes pouze za 1 490 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 24.1.2017, nebo si Oxalis Darjeeling Green Selim Hill SFTGFOP1 Second Flush můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Oxalis Darjeeling Green Selim Hill SFTGFOP1 Second Flush dnes a ušetřete 290 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Zelený čaj Oxalis Darjeeling Green Selim Hill SFTGFOP1 Second Flush 1kg? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Oxalis Darjeeling Green Selim Hill SFTGFOP1 Second Flush 1kg

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Ilona Kapounková
odborník na sekci: Čaje a káva
Telefon: 570570181
E-mail: ilona.kapounkova@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč