Oxalis Vietnam Pai Mu Tan 1 Kg

Oxalis Vietnam Pai Mu Tan je bílý čaj z oblasti Tam Duong v provincii Lai Chau nacházející se v severozápadní části Vietnamu. Zdejší čajové zahrady leží pod nejvyšší horou Indočíny - Fansipan. Sběr čajových lístků obstarává 2000 sběračů místních etnických skupin.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 740 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 390 Kč
67,81 €
Cena dnes:
1 740 Kč
Logo výrobce: Oxalis
Autorizovaný prodejce produktu Oxalis Vietnam Pai Mu Tan
Váš výběr: 1 Kg
Varianty produktu: (1)
Gramáž
Oxalis Vietnam Pai Mu Tan je bílý čaj z oblasti Tam Duong v provincii Lai Chau nacházející se v severozápadní části Vietnamu. Zdejší čajové zahrady leží pod nejvyšší horou Indočíny - Fansipan. Sběr čajových lístků obstarává 2000 sběračů místních etnických skupin. Zelenohnědé lístky se stříbřitými tipsy dávají vznik nálevu s vůní lučního medu. V chuti dominuje tropické mango.

Návod na přípravu: Vodou o teplotě 90°C zalejte čaj v poměru 1,5 dl na 1 čajovou lžičku, pokud louhujete v konvici, pak navíc 1 lžičku na konvici. Ponechte 5 minut louhovat. Poté přeceďte. Možno připravit 3 nálevy. Složení: Sypaný pravý bílý čaj.

Bílý čaj Oxalis Vietnam Pai Mu Tan 1 Kg je k dispozici skladem dnes pouze za 1 740 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 23.10.2019, nebo si Oxalis Vietnam Pai Mu Tan můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Oxalis Vietnam Pai Mu Tan dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Bílý čaj Oxalis Vietnam Pai Mu Tan 1 Kg? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Oxalis Vietnam Pai Mu Tan 1 Kg

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč