Brians G-NETiK 5.0 INT 30+1 / Bílá,Intermediate

celkem 10 obrázků

Brankářské betony Brians G-NETiK 5.0 INT jsou seniorské betony řady GNETiK 5.0 kanadského výrobce. Hokejové betony jsou vyrobeny pro náročné brankáře juniorské kategorie.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
19 990 Kč
Ušetříte:
999 Kč (5%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
18 801 Kč
743,00 €
Cena dnes:
18 991 Kč
Váš výběr: 30+1 / Bílá,Intermediate
Varianty produktu: (5)

Brankářské betony Brians G-NETiK 5.0 INT jsou seniorské betony řady GNETiK 5.0 kanadského výrobce. Hokejové betony jsou vyrobeny pro náročné brankáře juniorské kategorie. Nejdůležitějším parametrem těchto betonů je tzv. "E Foam Technology" - pěnová konstrukce dostupná pouze u betonů Brian´s , která pro tohoto kanadského výrobce znamenala úspěch po celém světě. Pomocí E Foam Technology se Brian´s podařilo dosáhnout neuvěřitelně nízké váhy . Další výhodou této pěnové konstrukce je její tuhost a trvanlivost , díky které betony po celou dobu životnosti drží stále stejný tvar "S". Další vlastností činící tyto betony absolutní špičkou je unikátní "Smart Strap System". Díky ideálnímu umístění utahovacích pásků na suchý zip drží betony při hře pevně na svém místě a nekloužou . Samozřejmostí je klasický kožený pásek a tkanice na připevnění k brusli. Všechny pásky jsou nastavitelné , je proto možné je prodloužit či zkrátit podle individuálních potřeb. Betony GNETiK 5.0 mají dva kolenní ohyby, jsou tedy pružnější než betony bez ohybů a zároveň nejsou tak měkké jako betony s dvěma ohyby. Stejně jako všechny produkty Brian´s jsou i tyto betony vyrobeny profesionálně, s citem pro detail a z materiálů nejvyšší kvality.

Brankářské betony Brians G-NETiK 5.0 INT 30+1 / Bílá,Intermediate je k dispozici skladem dnes pouze za 18 991 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 23.11.2017, nebo si Brians G-NETiK 5.0 INT můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Brians G-NETiK 5.0 INT dnes a ušetřete 999 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Brankářské betony Brians G-NETiK 5.0 INT 30+1 / Bílá,Intermediate? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Brians G-NETiK 5.0 INT 30+1 / Bílá,Intermediate

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč