Brians Net Zero INT SR 30+1 / Bílá

celkem 14 obrázků

Brankářské betony Brians Net Zero INT SR jsou odolné a velmi lehké betony kanadského výrobce. Betony na hokej jsou pro náročné brankáře. Jsou to pružné betony, které velmi jistě drží na noze.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
17 290 Kč
Ušetříte:
61 Kč (1%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
17 057 Kč
669,48 €
Cena dnes:
17 229 Kč
Váš výběr: 30+1 / Bílá
Varianty produktu: (3)
Velikost
Barva

Brankářské betony Brians Net Zero INT SR jsou odolné a velmi lehké betony kanadského výrobce. Betony na hokej jsou pro náročné brankáře. Jsou to pružné betony, které velmi jistě drží na noze. Novinka z dílny Brian´s - betony Net Zero patří díky své hmotnosti, zpracování a ceně ve své kategorii ke špičce. Díky samostatným barevným soupravám, které jsou v několika barvách, může brankář jednoduchým způsobem betony upravit podle barev svého týmu . Zvolíte si barvu z Brian´s vzorníku a betony „přelepíte“. Místa pro přelepení jsou nepatrně zapuštěna pod úroveň pro maximální minimalizaci neočekávaných odrazů puků . Barevné pásky perfektně drží na svém místě. Pokud se rozhodnete, že už pásky na betonech nechcete, není problém . Lze je snadno odstranit , nebo vyměnit za novou barvu. Celková konstrukce betonů je charakteristická plochým designem. Tvarem jsou betony orientované pro brankáře vyznávající butterfly styl . Nicméně, díky rozdělení do dvou částí se hodí pro jakýkoliv styl hry. Stejně jako modely Sub Zero nebo G-NETiK má také Net Zero revoluční systém upínání – Smart Strap System. Inteligentní popruh se suchým zipem, který umožňuje rychlé a snadné upínání. Navíc jsou betony s tímto systémem o mnoho lehčí, než běžné modely konkurenčních značek. Díky ideálnímu umístění utahovacích pásků drží betony při hře pevně na svém místě a nekloužou . Samozřejmostí je klasický kožený pásek a tkanice na připevnění k brusli. Všechny pásky jsou nastavitelné , je proto možné je prodloužit či zkrátit podle potřeby. Některé části betonů jsou pro lepší komfort odnímatelné, například polstrování v lýtkové oblasti, z vnitřní strany kolen nebo utahovací pásky. Díky všem těmto parametrům je možné betony přizpůsobit přesně dle individuálních požadavků. Důležitým parametrem betonů je E-Foam Technology. Speciální pěnová konstrukce dostupná pouze u betonů Brian´s, která pro tohoto kanadského výrobce znamenala úspěch po celém světě. Pomocí E Foam Technology se Brian´s podařilo dosáhnout neuvěřitelně nízké váhy. Betony Net Zero jsou ve své cenové třídě výjimečně lehké. Další výhodou této pěnové konstrukce je její tuhost a trvanlivost, díky které betony po celou dobu životnosti drží stále stejný tvar "S". Hladký, rovný povrch betonů pak přispívá k lepší předvídatelnosti odrazu puku a jeho kontrole.

Brankářské betony Brians Net Zero INT SR 30+1 / Bílá je k dispozici skladem dnes pouze za 17 229 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 24.10.2017, nebo si Brians Net Zero INT SR můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Brians Net Zero INT SR dnes a ušetřete 61 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Brankářské betony Brians Net Zero INT SR 30+1 / Bílá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Brians Net Zero INT SR 30+1 / Bílá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč