Brians Sub Zero 6.0 SR (Senior) 33+1 / Bílá/černá/červená

celkem 8 obrázků

Brankářské betony Brians Sub Zero 6.0 SR (Senior) se staly extrémně oblíbenou řadou u profesionálních brankářů po celém světě. Brian´s pro letošní rok přichází s dostupnější kopií této profi řady, jedná se o Sub Zero 6.0. Nová řada Sub Zero 6.0 je téměř z 90% vyrobena totožně jako profesionální řada.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
20 990 Kč
Ušetříte:
4 991 Kč (24%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
15 839 Kč
625,94 €
Cena dnes:
15 999 Kč
Váš výběr: 33+1 / Bílá/černá/červená
Varianty produktu: (3)

Brankářské betony Brians Sub Zero 6.0 SR (Senior) se staly extrémně oblíbenou řadou u profesionálních brankářů po celém světě. Brian´s pro letošní rok přichází s dostupnější kopií této profi řady, jedná se o Sub Zero 6.0. Nová řada Sub Zero 6.0 je téměř z 90% vyrobena totožně jako profesionální řada. Kvalita a výkon je na velmi vysoké úrovni. Kvalita a výkon je na velmi vysoké úrovni. Rozdíl pozná pouze opravdový znalec. Profi betony Brian´s SubZero 6.0 jsou levnější kopií modelu Sub Zero Pro II . Nejdůležitějším parametrem těchto betonů je tzv. "E Foam Technology" - pěnová konstrukce dostupná pouze u betonů Brian´s, která pro tohoto kanadského výrobce znamenala úspěch po celém světě. Pomocí E Foam Technology se Brian´s podařilo dosáhnout neuvěřitelně nízké váhy . Další výhodou této pěnové konstrukce je její tuhost a trvanlivost, díky které betony po celou dobu životnosti drží stále stejný tvar. Další vlastností činící tyto betony absolutní špičkou je unikátní " Smart Strap System " - rychlé a snadné upínání na nastavitelné suché zipy. Díky ideálnímu umístění (pásek ve tvaru "Y" v hlavní lýtkové části, pod kolenem a okolo stehen) drží betony při hře pevně na svém místě a nekloužou. Samozřejmostí je klasický kožený pásek a tkanice na připevnění k brusli. Všechny pásky jsou nastavitelné , je proto možné je prodloužit či zkrátit podle individuálních potřeb. Betony SubZero 6.0 mají jeden kolenní ohyb, jsou tedy pružnější než betony bez ohybů a zároveň nejsou tak měkké jako betony s dvěma ohyby. Stejně jako všechny produkty Brian´s jsou i tyto betony vyrobeny profesionálně, s citem pro detail a z materiálů nejvyšší kvality. Specifikace: stejný design jako Sub Zero Pro II V-Profil je výborný pro Butterfly styl Super Soft Hyper-Flex 4 upínání pomocí Smart Strap Systemu jsme výhradním dovozcem značky Brian´s do České republiky.

Brankářské betony Brians Sub Zero 6.0 SR (Senior) 33+1 / Bílá/černá/červená je k dispozici skladem dnes pouze za 15 999 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 22.11.2017, nebo si Brians Sub Zero 6.0 SR (Senior) můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Brians Sub Zero 6.0 SR (Senior) dnes a ušetřete 4 991 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Brankářské betony Brians Sub Zero 6.0 SR (Senior) 33+1 / Bílá/černá/červená? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Brians Sub Zero 6.0 SR (Senior) 33+1 / Bílá/černá/červená

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč