Tempish Hero color Senior / Bílá

celkem 6 obrázků

Brankářská helma Tempish Hero je profesionální brankářská maska v provedení SENIOR. Maska je vyrobená z mimořádně odolného ABS plastu určená pro potřeby soutěžních a profesionálních hráčů. Je certifikována IFF.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 296 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
2 190 Kč
86,11 €
Cena dnes:
2 296 Kč
Logo výrobce: Tempish
Autorizovaný prodejce produktu Tempish Hero color
Váš výběr: Senior / Bílá
Varianty produktu: (2)
Velikost helmy
Barva

Brankářská helma Tempish Hero je profesionální brankářská maska v provedení Senior a Junior. Maska je vyrobená z mimořádně odolného ABS plastu určená pro potřeby soutěžních a profesionálních hráčů. Je certifikována IFF. Nové anatomické polstrování bandáží na bázi PE s nastavitelnou ochranou brady. Čelo se opírá o vyměnitelný savý pásek z materiálu CoolMax, který se výborně stará o odvod potu. Maska se perfektně přizpůsobí každému tvaru hlavy a obličeje díky konstrukci, tvaru skeletu, vnitřní bandáži a materiálu stahovacích pásků. Kvalitnější ventilace vzduchu je umožněna pomocí správně umístěných větracích otvorů. Nový typ ochranné mřížky z kvalitní oceli chrání obličej i oči a zajišťuje společně s tvarem masky perfektní přehled o hře. Protažená část pod bradou chráni krk.

Brankářská helma Tempish Hero color Senior / Bílá je k dispozici skladem dnes pouze za 2 296 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 9.7.2020, nebo si Tempish Hero color můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Tempish Hero color dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Brankářská helma Tempish Hero color Senior / Bílá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Tempish Hero color Senior / Bílá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč