Brians Net Zero INT B Klasický gard / Bílá

celkem 6 obrázků

Hokejová vyrážečka Brians Net Zero INT B je vhodná pro začínající i pokročilé brankáře. Je to špičková vyrážečka kanadského výrobce Brian´s. Má profesionální provedení za super cenu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
4 390 Kč
Ušetříte:
600 Kč (14%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
3 752 Kč
151,39 €
Cena dnes:
3 790 Kč
Váš výběr: Klasický gard / Bílá
Varianty produktu: (1)
Varianta
Barva

Hokejová vyrážečka Brians Net Zero INT B je vhodná pro začínající i pokročilé brankáře. Je to špičková vyrážečka kanadského výrobce Brian´s. Má profesionální provedení za super cenu. Díky samostatným barevným soupravám, které jsou v několika barvách, může brankář jednoduchým způsobem rukavice upravit podle barev svého týmu. Zvolíte si barvu z Brian´s vzorníku a vyrážečku „přelepíte“. Místa pro přelepení jsou nepatrně zapuštěna pod úroveň pro maximální minimalizaci neočekávaných odrazů puků . Barevné pásky perfektně drží na svém místě. Pokud se rozhodnete, že už pásky nechcete, není problém. Lze je snadno odstranit , nebo vyměnit za novou barvu. Stejně jako všechny produkty Brian´s je i tato vyrážečka ultra lehká a výborně vyvážená , a to především díky zešikmeným hranám (redukce hmotnosti a přebytečného materiálu) a vyztužení z „high density“ pěny . HD pěna má kromě velmi nízké hmotnosti mnoho dalších vlastností, které z ní dělají nejpoužívanější vnitřní materiál Brian´s. Rozloží sílu z nastřeleného kotouče, eliminuje možné vibrace způsobené jeho nárazem a především je výborným ochranným prvkem. Svrchním materiálem vyrážečky je syntetická kůže, která nepodléhá brzkému opotřebení. Důmyslně řešená je také ochrana prstů a palce . Prsty obklopují lomené chrániče z HD pěny, širokým a pevným chráničem je dokonale krytý také palec. Rukavice vyrážečky díky materiálu odvádějícímu vlhkost rychle vysychá, příjemně sedí a neklouže z ruky. Na vyztužení dlaně je použit materiál clarino, který chrání nejvíce namáhaná místa proti předčasnému prodření. Clarino je odolné a měkké a zaručuje tak vynikající sevření dlaně a bezproblémové uchopení hokejky . Okraje prstů rukavice jsou pro ještě lepší odvětrání tvořeny prodyšnou tkaninou. Samozřejmostí je nastavitelný pásek na zápěstí zaručující dokonalé uchycení vyrážečky na ruce a přizpůsobení dle individuálních potřeb. Stejně jako všechny produkty Brian´s je i tato vyrážečka vyrobena profesionálně, s citem pro detail a z materiálů nejvyšší kvality.

Hokejová vyrážečka Brians Net Zero INT B Klasický gard / Bílá je k dispozici skladem dnes pouze za 3 790 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 25.2.2020, nebo si Brians Net Zero INT B můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Brians Net Zero INT B dnes a ušetřete 600 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Hokejová vyrážečka Brians Net Zero INT B Klasický gard / Bílá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Brians Net Zero INT B Klasický gard / Bílá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč