Brians SubZero 6.0 SR (Senior) Bílá

celkem 8 obrázků

Hokejová vyrážečka Brians SubZero 6.0 SR (Senior) je určena pro nejnáročnější brankáře. Kvalitní vyrážečka Brian´s SubZero 6.0 je dokonale vyvážená a ultra lehká.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
6 390 Kč
Ušetříte:
319 Kč (5%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
6 010 Kč
237,52 €
Cena dnes:
6 071 Kč
Váš výběr: Bílá
Varianty produktu: (3)

Hokejová vyrážečka Brians SubZero 6.0 SR (Senior) je určena pro nejnáročnější brankáře. Kvalitní vyrážečka Brian´s SubZero 6.0 je dokonale vyvážená a ultra lehká. Super vyrážečka s výbornou životností, svrchním materiálem vyrážečky je syntetická kůže, která nepodléhá brzkému opotřebení. Rozloží sílu z nastřeleného kotouče, eliminuje možné vibrace způsobené jeho nárazem a především je výborným ochranným prvkem. Pro ještě lepší absorbci nárazu puku je do vyrážečky v oblasti rukavice přidána vrstva speciální výstelky . Svrchním materiálem vyrážečky je syntetická kůže , která nepodléhá brzkému opotřebení. Kromě zmíněných materiálů schopných absorbovat náraz jsou jimi také upravené rozměry jednotlivých částí vyrážečky. Brian´s snížil šířku vyrážečky a naopak rozšířil postranní chránič palce. Tím zůstal zachován celkový rozměr vyrážečky, ale podařilo znatelně redukovat hmotnost. Důmyslně řešená je také ochrana prstů a palce . Prsty obklopují lomené chrániče z HD a LD pěny, širokým a pevným chráničem je dokonale krytý také palec. Mezi rukavici a chránič palce je u modelu SubZero přidán odnímatelný vzduchový polštářek pro ještě dokonalější ochranu a komfort. Dalším prvkem, díky němuž je tato vyrážečka výjimečná, je materiál rukavice, tzv. „SBA“. Tento materiál funguje jako grip - přilne, když se ruka zpotí, a vyrážečka tak při hře neklouže a pevně drží na ruce. Rukavice je navíc odolná proti předčasnému prodření , velmi komfortní a měkká, čímž eliminuje možné otlaky a především zaručuje vynikající sevření dlaně a bezproblémové uchopení hokejky . Okraje prstů rukavice jsou pro lepší odvětrání tvořeny prodyšnou tkaninou. Pro pohodlné nasazení vyrážečky je cuff rukavice dostatečně široký a vzhledem k velmi flexibilnímu provedení nepřekáží v pohybu při jakýchkoliv brankářských zákrocích. Samozřejmostí je nastavitelný pásek na zápěstí zaručující dokonalé uchycení vyrážečky na ruce a přizpůsobení dle individuálních potřeb. Stejně jako všechny produkty Brian´s je i tato vyrážečka vyrobena profesionálně, s citem pro detail a z materiálů nejvyšší kvality.

Hokejová vyrážečka Brians SubZero 6.0 SR (Senior) Bílá dnes za pouhých 6 071 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Brians SubZero 6.0 SR (Senior) objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v pondělí 27.11.2017. Nákupem dnes ušetříte 319 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Hokejová vyrážečka Brians SubZero 6.0 SR (Senior) Bílá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Brians SubZero 6.0 SR (Senior) Bílá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč