Brians SubZero 7.0 SR (Senior) V Bílá/černá/bílá

Hokejová vyrážečka Brians SubZero 7.0 SR (Senior) V je určena pro nejnáročnější brankáře.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
7 999 Kč
Ušetříte:
400 Kč (6%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
7 523 Kč
288,88 €
Cena dnes:
7 599 Kč
Váš výběr: Bílá/černá/bílá
Varianty produktu: (2)
Hokejová vyrážečka Brians SubZero 7.0 SR (Senior) V je určena pro nejnáročnější brankáře. Kvalitní vyrážečka je dokonale vyvážená a ultra
lehká. Super vyrážečka s výbornou životností, svrchním materiálem vyrážečky je syntetická kůže, která nepodléhá brzkému opotřebení. Pro ještě lepší absorbci nárazu puku je do vyrážečky v oblasti rukavice přidána vrstva speciální výstelky . Svrchním materiálem vyrážečky je syntetická kůže , která nepodléhá brzkému opotřebení. Kromě zmíněných materiálů schopných absorbovat náraz jsou jimi také upravené rozměry jednotlivých částí vyrážečky. Brian´s snížil šířku vyrážečky a naopak rozšířil postranní chránič palce. Tím zůstal zachován celkový rozměr vyrážečky, ale podařilo znatelně redukovat hmotnost. Důmyslně řešená je také ochrana prstů a palce . Prsty obklopují lomené chrániče z HD a LD pěny, širokým a pevným chráničem je dokonale krytý také palec. Mezi rukavici a chránič palce je u modelu SubZero přidán odnímatelný vzduchový polštářek pro ještě dokonalější ochranu a komfort. Dalším prvkem, díky němuž je tato vyrážečka výjimečná, je materiál rukavice, tzv. „SBA“. Tento materiál funguje jako grip - přilne, když se ruka zpotí, a vyrážečka tak při hře neklouže a pevně drží na ruce. Rukavice je navíc odolná proti předčasnému prodření , velmi komfortní a měkká, čímž eliminuje možné otlaky a především zaručuje vynikající sevření dlaně a bezproblémové uchopení hokejky . Okraje prstů rukavice jsou pro lepší odvětrání tvořeny prodyšnou tkaninou. Pro pohodlné nasazení vyrážečky je cuff rukavice dostatečně široký a vzhledem k velmi flexibilnímu provedení nepřekáží v pohybu při jakýchkoliv brankářských zákrocích. Samozřejmostí je nastavitelný pásek na zápěstí zaručující dokonalé uchycení vyrážečky na ruce a přizpůsobení dle individuálních potřeb. Stejně jako všechny produkty Brian´s je i tato vyrážečka vyrobena profesionálně, s citem pro detail a z materiálů nejvyšší kvality.

Specifikace
: ultra lehká, pevná vnější materiál: syntetická kůže vnitřní materiál: HD pěna upravené rozměry jednotlivých částí odnímatelný vzduchový polštářek mezi rukavicí a chráničem palce speciální výstelka redukující náraz puku do detailů propracovaná ochrana prstů a palce rukavice z „SBA“ materiálu – funguje jako grip široký a flexibilní cuff nastavitelný pásek na suchý zip na zápěstí jsme výhradním dovozcem kanadské golmanské výstroje Brian´s do České republiky.

Hokejová vyrážečka Brians SubZero 7.0 SR (Senior) V Bílá/černá/bílá je k dispozici skladem dnes pouze za 7 599 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 1.12.2020, nebo si Brians SubZero 7.0 SR (Senior) V můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Brians SubZero 7.0 SR (Senior) V dnes a ušetřete 400 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Hokejová vyrážečka Brians SubZero 7.0 SR (Senior) V Bílá/černá/bílá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Brians SubZero 7.0 SR (Senior) V Bílá/černá/bílá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč