Oxalis Štíhlá linie 1 kg

Bylinná směs Oxalis Štíhlá linie obsahuje listy ostružiníku, maliníku, slupky šípku, listy jahodníku, kopřivy, ovesnou slámu, listy ořešáku, fenyklová semínka, listy meduňky, mátu peprnou, pampelišky, květy smilu, měsíčku, kořen lékořice a květy sléze.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 340 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
899 Kč
52,56 €
Cena dnes:
1 340 Kč
Logo výrobce: Oxalis
Autorizovaný prodejce produktu Oxalis Štíhlá linie
Váš výběr: 1 kg
Varianty produktu: (1)
Hmotnost balení

Oxalis Štíhlá linie je čaj se složením: listy ostružiníku, maliníku, slupky šípku, listy jahodníku, kopřivy, ovesná sláma, listy ořešáku, fenyklová semínka, listy meduňky, máty peprné, pampeliška, květy smilu, měsíčku, kořen lékořice, květy sléze. Listy maliníku působí jako mírný močopudný a protikřečový prostředek. Šípkové oplodí se používá k celkovému posílení organismu, zvyšuje obranyschopnost proti infekčním chorobám a nemocem z nachlazení. Fenyklový plod je účinný proti nadýmání.

Příprava: vroucí vodou zalejte čaj v poměru 1 dl na 1 čajovou lžičku, pokud čaj louhujete v konvici, pak navíc 1 lžičku na konvici. Ponechte 8-10 minut louhovat. Poté přeceďte.

Bylinná směs Oxalis Štíhlá linie 1 kg je k dispozici skladem dnes pouze za 1 340 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 24.5.2021, nebo si Oxalis Štíhlá linie můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Oxalis Štíhlá linie dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Bylinná směs Oxalis Štíhlá linie 1 kg? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Oxalis Štíhlá linie 1 kg

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč