Oxalis Ceylon Ruhuna FBOPF Special 1 kg

Černý čaj Oxalis Ceylon Ruhuna FBOPF Special. Čaj z níže položené oblasti Ruhuna. Patři mezi jeden z nejlepších čajů pěstovaných v nízkých nadmořských výškách.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 600 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
160 Kč (10%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
56,43 €
Cena dnes jen:
1 440 Kč
Logo výrobce: Oxalis
Autorizovaný prodejce produktu Oxalis Ceylon Ruhuna FBOPF Special
Váš výběr: 1 kg
Varianty produktu: (1)
Hmotnost
Černý čaj Oxalis Ceylon Ruhuna FBOPF Special. Čaj z níže položené oblasti Ruhuna. Patři mezi jeden z nejlepších čajů pěstovaných v nízkých nadmořských výškách. Označení Broken evokuje zlomkový čaj. Lístky jsou však velmi úhledné, dlouhé, jejich zpracování je velmi pečlivé, značný je i podíl zlatavých tipsů. Po zalití lístků získáme nálev s nasládlou vůní. V chuti objevíte sušené fíky a liči. Pro své výrazné tělo je čaj vhodný i v kombinaci s mlékem.


Příprava: vroucí vodou zalejte čaj v poměru 1,5 dl na 1 čajovou lžičku, pokud čaj louhujete v konvici, pak navíc 1 lžičku na konvici. Ponechte 3 minuty louhovat. Poté přeceďte. Možno připravit 1 nálev.

Černý čaj Oxalis Ceylon Ruhuna FBOPF Special 1 kg je k dispozici skladem dnes pouze za 1 440 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 17.12.2019, nebo si Oxalis Ceylon Ruhuna FBOPF Special můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Oxalis Ceylon Ruhuna FBOPF Special dnes a ušetřete 160 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Černý čaj Oxalis Ceylon Ruhuna FBOPF Special 1 kg? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Oxalis Ceylon Ruhuna FBOPF Special 1 kg

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč