Go Travel Bite Relief

Razítko na hmyzí sliny Go Travel Bite Relief je efektivní a bezpečné razítko Bite Relief na zatlačení hmyzích slin využívající piezoelektrického pulzu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Ušetříte:
132 Kč (28%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
13,72 €
Cena dnes jen:
353 Kč
Logo výrobce: Acron
Autorizovaný prodejce produktu Go Travel Bite Relief

Razítko na hmyzí sliny Go Travel Bite Relief je efektivní a bezpečné razítko Bite Relief na zatlačení hmyzích slin využívající piezoelektrického pulzu. Pulz vysílá do postižené oblasti po dobu 10 mikrosekund vysokonapěťový elektrický proud, který snižuje uvolňování histaminů. Přináší okamžitou úlevu od bolesti po bodnutí nepříjemným hmyzem. Má snadné použití - stačí přiložit k postiženému místu a 5 až 12x zmáčknout tlačítko. Po několika minutách zastaví svědění a snižuje otok. Po pěti minutách lze proceduru opakovat, pokud nedojde ke zlepšení. Je 100% přírodní, nealergenní a dostatečně jemný pro použití pro děti. Ideální je do míst se zvýšeným výkytem komárů a jiného obtížného hmyzu. Je to nezbytná součást vybavení pro cestovatele zejména v teplých měsících, při pobytu v lese nebo u vody. Výrobek vydrží až 3000 kliknutí. Voltáž 13kV / 0,7 mA.

Razítko na hmyzí sliny Go Travel Bite Relief je k dispozici skladem dnes pouze za 353 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 24.10.2017, nebo si Go Travel Bite Relief můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Go Travel Bite Relief dnes a ušetřete 132 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Razítko na hmyzí sliny Go Travel Bite Relief? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Go Travel Bite Relief

Hmotnost:7 g
Rozměr:47 x 40 x 20 mm
Materiál:ABS Plast
Dotaz k produktu:

Go Travel Bite Relief

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč