Winnwell AMP500 YTH holeně 8"

Dětské chrániče Winnwell AMP500 YTH holení jsou nejprodávanější holeně pro hokejisty. Lehké a velmi dobře zpracované hokejové chrániče holení pro hobby až výkonnostní úroveň ledního hokeje.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
589 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
20 Kč (4%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
22,12 €
Cena dnes jen:
569 Kč
Logo výrobce: Hejduksport
Autorizovaný prodejce produktu Winnwell AMP500 YTH holeně
Váš výběr: 8"
Varianty produktu: (3)
Velikost

Dětské chrániče Winnwell AMP500 YTH holení jsou nejprodávanější holeně pro hokejisty. Lehké a velmi dobře zpracované hokejové chrániče holení pro hobby až výkonnostní úroveň ledního hokeje. Chrániče holení s nejlepším poměrem ceny a kvality. Jednoduchý kolenní výlisek z tvrzeného plastu bezpečně ochrání při čelních nárazech.

Dobrou ochranu najdeme také na zadní straně, lýtko hráče je chráněno přesahy z tvrzené pěny. Vnitřek holení je stejně jako u všech chráničů AMP500 opatřen patentovaným NXT materiálem, který zabraňuje vzniku nežádoucích bakterií. Vnitřní polstrování je na velmi dobré úrovni, nohy jsou tak jako v bavlnce. Díky použitému materiálu chrániče velmi dobře vysychají. Uchycení je řešeno širokým pásem se suchým zipem v oblasti lýtka a menším páskem pod kolenem. Holeně tak velmi dobře drží na svém místě, nemusíte tak zbytečně plácat dlouhé metry izolací. V případě juniorských velikostí je uchycení pouze v jednom bodě a to širokým páskem přes lýtko.

Dětské chrániče Winnwell AMP500 YTH holeně 8" je k dispozici skladem dnes pouze za 569 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 24.10.2017, nebo si Winnwell AMP500 YTH holeně můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Winnwell AMP500 YTH holeně dnes a ušetřete 20 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Dětské chrániče Winnwell AMP500 YTH holeně 8"? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Winnwell AMP500 YTH holeně 8"

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč