inSPORTline AquaGon

Pěnové činky do vody inSPORTline AquaGon jsou ideálním nástrojem pro stabilizaci trupu, zlepšování ohebnosti, rovnováhy a posilování horních končetin ve vodě. Činky jsou vyrobené z EVA pěnové hmoty o vysoké hustotě a "závaží" osmi-úhelníkového tvaru, které vytvářejí větší odpor při pohybu ve vodě.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
449 Kč
Ušetříte:
100 Kč (23%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
13,65 €
Cena dnes jen:
349 Kč
Logo výrobce: inSPORTline
Autorizovaný prodejce produktu inSPORTline AquaGon

Pěnové činky do vody inSPORTline AquaGon jsou ideálním nástrojem pro stabilizaci trupu, zlepšování ohebnosti, rovnováhy a posilování horních končetin ve vodě. Činky jsou vyrobené z EVA pěnové hmoty o vysoké hustotě a "závaží" osmi-úhelníkového tvaru, které vytvářejí větší odpor při pohybu ve vodě. Činky se používají ve vodním prostředí přesně obráceným směrem, než jakým jsme zvyklí na souši. Klasické činky zvedáme proti síle gravitace, naopak při cvičení ve vodním prostředí stlačujeme činky dolů proti vztlakové síle vody. Díky tomuto zajímavému efektu procvičujeme všechny svalové skupiny, které díky gravitaci není tak lehké procvičit na souši. Cvičením ve vodě jde o nejšetrnější posilování svalů celého těla bez zbytečného zatěžování kloubů. Pěnové činky do vody inSPORTline AquaGon jsou ideální pomůckou pro aqua aerobik, aqua fitness, ale také bývají využívané během rekonvalescence horních končetin nebo jako nadlehčovací pomůcka.

Technický popis:

  • nenasákavý materiál
  • osmi-úhelníkový tvar "závaží" (větší síla odporu ve vodě)
  • určené pro posilování horní části těla
  • cvičení proti vztlakové síle vody
  • šetrné ke kloubům
  • v balení 1 pár (2 činky)
  • materiál: EVA
  • velikost: d28 x v16 x h16 cm
  • velikost kotoučů: š8 x v16 cm
  • vhodné pro aqua aerobik, aqua fitness a rekonvalescence

Pěnová činka do vody inSPORTline AquaGon je k dispozici skladem dnes pouze za 349 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 22.11.2017, nebo si inSPORTline AquaGon můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte inSPORTline AquaGon dnes a ušetřete 100 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Pěnová činka do vody inSPORTline AquaGon? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

inSPORTline AquaGon

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč