inSPORTline Clubbell 12 kg

Činka inSPORTline Clubbell 12 kg představuje všestrannou cvičební pomůcku, která kombinuje dynamické a silové cvičení. Je vyrobena z jednoho kusu kovu s ochranným nátěrem, což zaručuje jeho extrémně dlouhou životnost a bezporuchovost.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 890 Kč
Ušetříte:
200 Kč (11%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
66,12 €
Cena dnes jen:
1 690 Kč
Logo výrobce: inSPORTline
Autorizovaný prodejce produktu inSPORTline Clubbell 12 kg

Činka inSPORTline Clubbell 12 kg představuje všestrannou cvičební pomůcku, která kombinuje dynamické a silové cvičení. Je vyrobena z jednoho kusu kovu s ochranným nátěrem, což zaručuje jeho extrémně dlouhou životnost a bezporuchovost. Tvar baseballové pálky pak umožňuje pohodlný úchop i s vyšší zátěží. Cviky jsou pak prováděny silou nebo setrvačností. Mezi druhy cviků patří např. výpady, přemístění, dřepy nebo cviky ve stylu švihů. Cvičení s činkou Clubbell je přirozené, živé, zábavné a především efektivní. Činka - baseballová pálka inSPORTline Clubbell se tak může stát součástí venkovního workoutu, skupinových cvičení nebo občasného protažení svalů.

Technický popis:

  • všestranná fitness pomůcka pro zvýšení dynamiky, síly i vytrvalosti
  • možnost silových i setrvačnostních cviků
  • vhodné na cvičení venku i doma
  • velmi dlouhá životnost
  • materiál: kov s ochranou proti korozi
  • obvod rukojeti: 9,5 cm
  • obvod zátěžové části: 24 cm
  • výška činky: 68 cm
  • hmotnost: 12 kg
Příklady cviků s činkou Clubbell: clean (přemístění) side clean (přemístění na stranu) shoulder clean (přemístění na rameno) side shoulder clean (přemístění na rameno na stranu) swing (kmit, švih) side swing (kmit na stranu) chest press (tlak na hrudník) kroužení okolo hlavy kroužení okolo hlavy s vytáčením se barbarian squat push press (silový výraz) side push press (silový výraz na stranu) jerk (výraz) side clean & lunge (přemístění na stranu s výpadem) hammer (kladivo)

Činka inSPORTline Clubbell 12 kg je k dispozici skladem dnes pouze za 1 690 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 21.11.2017, nebo si inSPORTline Clubbell 12 kg můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte inSPORTline Clubbell 12 kg dnes a ušetřete 200 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Činka inSPORTline Clubbell 12 kg? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

inSPORTline Clubbell 12 kg

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč