inSPORTline Clubbell 8 kg

Činka inSPORTline Clubbell 8 kg představuje všestrannou cvičební pomůcku, která kombinuje dynamické a silové cvičení. Je vyrobena z jednoho kusu kovu s ochranným nátěrem, což zaručuje jeho extrémně dlouhou životnost a bezporuchovost.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 190 Kč
Ušetříte:
200 Kč (17%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
38,73 €
Cena dnes jen:
990 Kč
Logo výrobce: inSPORTline
Autorizovaný prodejce produktu inSPORTline Clubbell 8 kg

Činka inSPORTline Clubbell 8 kg představuje všestrannou cvičební pomůcku, která kombinuje dynamické a silové cvičení. Je vyrobena z jednoho kusu kovu s ochranným nátěrem, což zaručuje jeho extrémně dlouhou životnost a bezporuchovost. Tvar baseballové pálky pak umožňuje pohodlný úchop i s vyšší zátěží. Cviky jsou pak prováděny silou nebo setrvačností. Mezi druhy cviků patří např. výpady, přemístění, dřepy nebo cviky ve stylu švihů. Cvičení s činkou Clubbell je přirozené, živé, zábavné a především efektivní. Činka - baseballová pálka inSPORTline Clubbell se tak může stát součástí venkovního workoutu, skupinových cvičení nebo občasného protažení svalů.

Technický popis:

  • všestranná fitness pomůcka pro zvýšení dynamiky, síly i vytrvalosti
  • možnost silových i setrvačnostních cviků
  • vhodné na cvičení venku i doma
  • velmi dlouhá životnost
  • materiál: kov s ochranou proti korozi
  • obvod rukojeti: 9 cm
  • obvod zátěžové části: 21 cm
  • výška činky: 59,5 cm
  • hmotnost: 8 kg
Příklady cviků s činkou Clubbell: clean (přemístění) side clean (přemístění na stranu) shoulder clean (přemístění na rameno) side shoulder clean (přemístění na rameno na stranu) swing (kmit, švih) side swing (kmit na stranu) chest press (tlak na hrudník) kroužení okolo hlavy kroužení okolo hlavy s vytáčením se barbarian squat push press (silový výraz) side push press (silový výraz na stranu) jerk (výraz) side clean & lunge (přemístění na stranu s výpadem) hammer (kladivo)

Činka inSPORTline Clubbell 8 kg dnes za pouhých 990 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si inSPORTline Clubbell 8 kg objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí ve čtvrtek 23.11.2017. Nákupem dnes ušetříte 200 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Činka inSPORTline Clubbell 8 kg? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

inSPORTline Clubbell 8 kg

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč