Tempish CONTRA Černán

Sportovní brýle Tempish CONTRA jsou vhodné nejen na in-line bruslení, ale i na cyklistiku. Součástí balení jsou výměnná barevná skla, vkládací rám pro dioptrická skla, stahovací pásek (ručky lze vyjmout a upevnit gumičku), šňůrka na krk, vak na brýle a čistící utěrka z mikrovlákna.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
699 Kč
Ušetříte:
100 Kč (15%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
23,36 €
Cena dnes jen:
599 Kč
Logo výrobce: Tempish
Autorizovaný prodejce produktu Tempish CONTRA
Váš výběr: Černán
Varianty produktu: (2)

Sportovní brýle Tempish CONTRA jsou vhodné nejen na in-line bruslení, ale i na cyklistiku. Součástí balení jsou výměnná barevná skla, vkládací rám pro dioptrická skla, stahovací pásek (ručky lze vyjmout a upevnit gumičku), šňůrka na krk, vak na brýle a čistící utěrka z mikrovlákna. Vše je zabaleno v pevném pouzdře. Brýle jsou velice pohodlné, chrání oči před poškozením, prachem, slunečními paprsky. UV 400 - 100% ochrana očí před UV zářením. Zorníky mají ochranu proti zamlžení s povrchovou úpravou proti poškrábání a mají jemný zrcadlový odraz. Nosník je protiskluzový s odvodnými potními kanálky.

Sportovní brýle Tempish CONTRA Černán je k dispozici skladem dnes pouze za 599 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 27.10.2017, nebo si Tempish CONTRA můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Tempish CONTRA dnes a ušetřete 100 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu sportovní brýle Tempish CONTRA Černán? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Tempish CONTRA Černán

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Cyklistika
Telefon: 570 570 181
E-mail: tomas.borusik@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč