Tempish LIFE MICRO dámské spodky L / Červená

Dámské funkční spodky Tempish LIFE MICRO dlouhé. Lifetex je jeden z nejoblíbenějších materiálů, který má skvělé funkční vlastnosti a vysoký pocitu komfortu pro uživatele.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Ušetříte:
22 Kč (6%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
14,83 €
Cena dnes jen:
377 Kč
Logo výrobce: Tempish
Autorizovaný prodejce produktu Tempish LIFE MICRO dámské spodky
Váš výběr: L / Červená
Varianty produktu: (7)
Velikost
Barva

Dámské funkční spodky Tempish LIFE MICRO dlouhé. Lifetex je jeden z nejoblíbenějších materiálů, který má skvělé funkční vlastnosti a vysoký pocitu komfortu pro uživatele. Materiál je vyroben na bázi polypropylénového vlákna PROLEN nové generace, avšak průřez vlákna je výrazně menší, čímž je dosaženo větší jemnosti tkaniny a výrobku samotného. To vše při zachování jeho funkčních vlastností. Tento materiál je skutečně schopen se přizpůsobit okamžité potřebě uživatele a je vhodný jak pro nízké zatížení (třeba i spánek), tak pro vysokou sportovní zátěž. Materiál: lifetex

Složení: 100% polypropylen

Dámské funkční spodky Tempish LIFE MICRO dámské spodky L / Červená je k dispozici skladem dnes pouze za 377 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 24.1.2018, nebo si Tempish LIFE MICRO dámské spodky můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Tempish LIFE MICRO dámské spodky dnes a ušetřete 22 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu dámské funkční spodky Tempish LIFE MICRO dámské spodky L / Červená? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Tempish LIFE MICRO dámské spodky L / Červená

Určení:Dámské
Materiál:100% Polypropylen
Vrstva:První základní
Dotaz k produktu:

Tempish LIFE MICRO dámské spodky L / Červená

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč