Tempish PHASE F32 pink junior 70 / LeváDárek zdarma

Florbalová hůl Tempish PHASE F32 pink junior je vyrobena novou technologií IML in mould labeling, ve výrazném barevném provedení s matnou povrchovou úpravou a s perleťovým efektem.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
464 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
499 Kč
17,36 €
Cena dnes:
464 Kč
Logo výrobce: Tempish
Autorizovaný prodejce produktu Tempish PHASE F32 pink junior
Váš výběr: 70 / Levá
Varianty produktu: (6)
Délka hole v cm
Strana čepele
80
85
Dnes v sobotu 19. 9. 2020 k nákupu tento dárek!

Forbalová hůl Tempish PHASE F32 je vyrobena novou technologií IML in mould labeling, ve výrazném barevném provedení s matnou povrchovou úpravou a s perleťovým efektem. Florbalka pro všechny, kteří hrají florbal pravidelně a chtějí kvalitní hůl za dobrou cenu. Konstrukce žerdi se vyznačuje stabilním průhybem. Florbalová žerď společně s čepelí FIRM a omotávkou PHASE GRIP je ideálně vyvážený celek, který se svými vlastnostmi vyrovná všem ostatním špičkovým florbalovým holím.

K dosažení těchto vlastností používá TEMPISH speciální druhy sklelných vláken a především jedinečný postup skládání a směrování jednotlivých vrstev, které po zapečení určují vlastnosti žerdě a celé florbalové hole. Tvrdost hole 32mm v délkách 70 cm až 85 cm je vhodná jak pro chlapce, juniory, žáky, tak pro dívky, juniorky, žakyně a všechny florbalisty a florbalistky, kteří(ré) dávají přednost techničtějšímu pojetí hry kde mohou nechat vyniknout finální ostré přihrávce nebo střele díky průhybu hole. Florbalka je osazena novou čepelí FIRM s minimálním zahnutím a velmi jemným tvarováním v profilu čepele pro playmakery umožňuje dokonale přesné střely a přihrávky. Tento typ čepele je v poslední době velmi oblíbený u většiny profesionálních hráčů. Čepel FIRM umožňuje velmi přesnou střelu také na backhand. Na holi je použita omotávka PHASE GRIP, která výborně sedí v rukou, neprokluzuje a dobře saje pot.

Florbalová hůl Tempish PHASE F32 pink junior 70 / Levá je k dispozici skladem dnes pouze za 464 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 23.9.2020, nebo si Tempish PHASE F32 pink junior můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Tempish PHASE F32 pink junior dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Florbalová hůl Tempish PHASE F32 pink junior 70 / Levá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Tempish PHASE F32 pink junior 70 / Levá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč