Go Travel My Date Lock Oranžová

Zámek Go Travel My Date Lock je revoluční TSA visací zámek pro bezpečné uzamčení zipů na kufrech, batozích a dalších cestovních zavazadlech. Zámek je vyrobený ze zinkové slitiny s použitím ABS plastu. Má pevné nerezové závěsné oko.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
ZÍTRA
Značka:
Běžná cena:
485 Kč
Ušetříte:
96 Kč (20%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
15,22 €
Cena dnes jen:
389 Kč
Logo výrobce: Acron
Autorizovaný prodejce produktu Go Travel My Date Lock
Váš výběr: Oranžová
Varianty produktu: (2)
Barva

Zámek Go Travel My Date Lock je revoluční TSA visací zámek pro bezpečné uzamčení zipů na kufrech, batozích a dalších cestovních zavazadlech. Zámek je vyrobený ze zinkové slitiny s použitím ABS plastu. Má pevné nerezové závěsné oko. Možnost nastavení libovolného resetovatelného data, jako jsou narozeniny, svátky, výročí a jiné zvláštní příležitosti. Kombinaci si může každý zvolit sám. Zámek s označením TSA usnadňuje průchod leteckou kontrolou bez hrozby zničení zavazadla nebo zámku. Přednastavený kód 0-1-JAN-0-0 TSA umožňuje fyzickou kontrolu zavazadel, která mohou otevřít pouze bezpečnostní inspektoři pomocí univerzálního "master" klíče tak, aby zámky nemusely být při případné kontrole odříznuty. Tato technologie je využívána na letištích a cestovních terminálech na celosvětové úrovni. Polymer označovaný jako ABS je proslulý až extrémní mechanickou odolností a houževnatostí. Výhodou ABS je také chemická odolnost vůči kyselinám, louhům, olejům a tukům. Tyto výhodné vlastnosti jsou spojeny s naprostou zdravotní nezávadností.

Zámek Go Travel My Date Lock Oranžová je k dispozici skladem na provozovně dnes pouze za 389 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 21.11.2017, nebo si Go Travel My Date Lock můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín. Nakupte Go Travel My Date Lock dnes a ušetřete 96 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Zámek Go Travel My Date Lock Oranžová? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Go Travel My Date Lock Oranžová

Hmotnost:67 g
Rozměry:31 x 58 x 13 mm
Materiál:ABS plast/ zinek / ocel
Dotaz k produktu:

Go Travel My Date Lock Oranžová

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Ilona Kapounková
odborník na sekci: Tašky a zavazadla
Telefon: 570570181
E-mail: ilona.kapounkova@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč