Acra Multifunkční závěsný posilovací systém TRX

Multifunkční závěsný posilovací systém (TRX popruhy) jsou mnohaúčelovou posilovací a rehabilitační pomůckou sloužící ke kondičnímu cvičení i k intenzivnímu posilování pomocí vlastní váhy těla.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
ZÍTRA
Značka:
Běžná cena:
499 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
19,16 €
Cena dnes jen:
499 Kč
Logo výrobce: ACRA
Autorizovaný prodejce produktu Acra Multifunkční závěsný posilovací systém TRX

Jedná se o dokonalejší model popruhů vybavený kovovými přezkami na nastavení délky popruhů (až do maximální délky 245 cm), kovovou karabinou na snadné a rychlé upevnění. Popruhy s madly se zavěšují na upínací popruh, který umožňuje omezenou pohyblivost spojeného popruhu s madly. Tím se dá nastavit nestejnoměrné zatížení na končetiny - jedna zabírá vždy dříve než druhá, pokud jsou v nerovnovážném stavu (posunutím jednoho madla výš se druhé automaticky dostane do nižší polohy na upínacím popruhu).

Multifunkční závěsné posilovací popruhy slouží k posilování rukou, nohou, hrudních a břišních svalů, zádových svalů a na protahování celého těla. Závěsný posilovací systém představuje víceúčelový posilovač fungující na principu posilování vlastní hmotností.

Závěsný posilovací systém Acra Multifunkční závěsný posilovací systém TRX je k dispozici skladem na provozovně dnes pouze za 499 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 26.9.2017, nebo si Acra Multifunkční závěsný posilovací systém TRX můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín. Nakupte Acra Multifunkční závěsný posilovací systém TRX dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu závěsný posilovací systém Acra Multifunkční závěsný posilovací systém TRX? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Acra Multifunkční závěsný posilovací systém TRX

Nosnost:150 kg
Dotaz k produktu:

Acra Multifunkční závěsný posilovací systém TRX

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč