inSPORTline AB Perfect Dual

celkem 17 obrázků

Posilovač břišních svalů inSPORTline AB Perfect Dual je pomůcka pro posílení břišních svalů, která je určená převážně pro začátečníky, kteří mají břišní svaly oslabené. Nabízí účinný a rychlý způsob, jak posílit střed těla a vytvarovat horní, střední i spodní část břicha včetně šikmých břišních svalů.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 390 Kč
Ušetříte:
200 Kč (15%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
46,74 €
Cena dnes jen:
1 190 Kč
Logo výrobce: inSPORTline
Autorizovaný prodejce produktu inSPORTline AB Perfect Dual

Posilovač břišních svalů inSPORTline AB Perfect Dual je pomůcka pro posílení břišních svalů, která je určená převážně pro začátečníky, kteří mají břišní svaly oslabené. Nabízí účinný a rychlý způsob, jak posílit střed těla a vytvarovat horní, střední i spodní část břicha včetně šikmých břišních svalů. Stroj umožňuje provádět až 6 různých cviků. Sedy lehy, sklapovačky, mosty, kliky, bicepsové a tricepsové kliky, nůžky a další kardiovaskulární cviky, které posílí Vaše tělo a podpoří spalování. Cvičenci tento stroj pomáhá ve správném provedení cviku a zpevnění břišního svalstva bez negativních dopadů na záda. Dosáhnete tak výsledků, kterých byste nedocílili ani po stovce klasických sedů-lehů. Posilovač břišních svalů inSPORTline AB Perfect Dual podporuje správný průběh pohybu s optimálním zatěžováním meziobratlových plotének a kloubů. Konstrukce je vyrobena z odolného ocelového materiálu, což zaručuje vysokou stabilitu a nosnost. Tajemství posilovače břišních svalů inSPORTline AB Perfect Dual spočívá v jeho účinném odporu, který nutí svaly pracovat v obou směrech při každém opakování a zaručuje, že při každém cviku optimálně procvičíte své tělo. Přitom ušetříte čas i úsilí. Úspěch se skrývá v propojených pružinách a možnosti precizního nastavení pomocí koleček po obou stranách, která umožňují nastavení odporu. Mezi další přednosti patří možnost nastavení obtížnosti, měkké polstrování válců a protiskluzová madla. Navíc potěší možnost složení, díky čemuž můžete posilovač břišních svalů inSPORTline AB Perfect Dual snadno prakticky schovat a nebude Vám zabírat téměř žádné místo.

Technický popis:

 • pomůcka k posílení břišních svalů
 • určená převážně pro začátečníky
 • rychle a účinně posílí střed těla
 • vytvaruje horní i spodní část břicha
 • účinný odpor nutí svaly pracovat v obou směrech
 • lze nastavit stupeň odporu
 • nabízí až 6 různých cviků
 • pomáhá ke správnému provedení cviku
 • nenamáhá záda
 • podporuje správný průběh pohybu
 • optimální zatěžování meziobratlových plotének a kloubů
 • hmotnost: 5,9 kg
 • rozměry: d57 x š45 x v35 cm

Posilovač břišních svalů inSPORTline AB Perfect Dual je k dispozici skladem dnes pouze za 1 190 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.11.2017, nebo si inSPORTline AB Perfect Dual můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte inSPORTline AB Perfect Dual dnes a ušetřete 200 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Posilovač břišních svalů inSPORTline AB Perfect Dual? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

inSPORTline AB Perfect Dual

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč