inSPORTline AB Roller AR500

celkem 10 obrázků

Nastavitelné kolečko inSPORTline AB Roller AR500 je unikátní posilovací pomůcka zapojující především břišní svalstvo, doplňkově i paže, záda a hrudník. Poskytuje dva styly úchopu - klasický úchop za středovou osu kdy jsou ruce v jedné rovině a druhý, u kterého jsou ruce od sebe vzdáleny (jedna ruka je vždy blíže tělu, druhá vždy dále od těla).

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
499 Kč
Ušetříte:
50 Kč (11%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
17,48 €
Cena dnes jen:
449 Kč
Logo výrobce: inSPORTline
Autorizovaný prodejce produktu inSPORTline AB Roller AR500

Nastavitelné kolečko inSPORTline AB Roller AR500 je unikátní posilovací pomůcka zapojující především břišní svalstvo, doplňkově i paže, záda a hrudník. Poskytuje dva styly úchopu - klasický úchop za středovou osu kdy jsou ruce v jedné rovině a druhý, u kterého jsou ruce od sebe vzdáleny (jedna ruka je vždy blíže tělu, druhá vždy dále od těla). AB Roller AR500 je vyroben z velmi pevného polypropylenu (tělo) a oceli (úchytové tyče), díky čemuž snese zátěž až do 100 kg. Úchyty disponují protiskluzovými gripy, což přidává celému cvičení na bezpečnosti a pocitu jistoty. Nastavitelné kolečko inSPORTline AB Roller AR500 je vhodným doplňkem do každého workoutu, cvičení s vlastní hmotností, nebo jen tak na protáhnutí svalstva po náročném dni. Navíc díky své nízké hmotnosti a rozměrům nezabírá místo v době nepoužívání.

Technický popis:

  • efektivní posilovací pomůcka
  • dva způsoby úchopu pro dokonalé procvičení břišních svalů
  • zapojení i paží, zad a hrudníku
  • protiskluzová opatření pro vyšší bezpečnost
  • průměr: 23 cm
  • nosnost: 100 kg
  • hmotnost: 815g
  • materiál: PP, ocel

Nastavitelné kolečko inSPORTline AB Roller AR500 je k dispozici skladem dnes pouze za 449 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 24.10.2017, nebo si inSPORTline AB Roller AR500 můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte inSPORTline AB Roller AR500 dnes a ušetřete 50 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Nastavitelné kolečko inSPORTline AB Roller AR500? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

inSPORTline AB Roller AR500

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč