inSPORTline Waldro Dent

Joga válec inSPORTline Waldro Dent je univerzální pomůcka pro jógu, fitness, cvičení a masáž. Je vyrobena z odolného, velmi lehkého polypropylenu. Pravidelná struktura vnějšího povrchu s nízkými výstupky ve tvaru zoubků po celé podélné straně umožňuje jemné masírování těla především při pohybech vpřed a vzad. Časté cvičení s masážním válcem pomáhá zpevnit tělo, účinně působí na rozkládání podkožní tukové tkáně, napomáhá boji proti celulitidě.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
390 Kč
Ušetříte:
100 Kč (26%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
11,28 €
Cena dnes jen:
290 Kč
Logo výrobce: inSPORTline
Autorizovaný prodejce produktu inSPORTline Waldro Dent

Joga válec inSPORTline Waldro Dent je univerzální pomůcka pro jógu, fitness, cvičení a masáž. Je vyrobena z odolného, velmi lehkého polypropylenu. Pravidelná struktura vnějšího povrchu s nízkými výstupky ve tvaru zoubků po celé podélné straně umožňuje jemné masírování těla především při pohybech vpřed a vzad. Časté cvičení s masážním válcem pomáhá zpevnit tělo, účinně působí na rozkládání podkožní tukové tkáně, napomáhá boji proti celulitidě. Mimo jiné také způsobuje zvýšení flexibility svalů, uvolnění svalového napětí, snížení bolestivosti a zlepšení krevního oběhu. Dále minimalizuje bolesti zad, pomáhá stabilizovat páteř a zlepšit správné držení těla. V neposlední řadě cvičení urychluje regeneraci po úrazech a zraněních. Díky nízké hmotnosti a nevelkým rozměrům je válec relativně skladný a může se hodit i na cestách nebo na dovolené.

Technický popis:

  • povrchová úprava s nízkými výstupky ve tvaru zoubků po celé podélné straně
  • materiál: polypropylen
  • průměr: 14 cm
  • délka: 32 cm
  • hmotnost: 0,115 kg
  • uvolňuje svalové napětí
  • podporuje krevní oběh
  • posiluje svaly po zranění
  • vhodný pro zlepšování stability a koordinaci pohybů
  • vyroben ze zdravotně nezávadného materiálu

Joga válec inSPORTline Waldro Dent je k dispozici skladem dnes pouze za 290 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 24.10.2017, nebo si inSPORTline Waldro Dent můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte inSPORTline Waldro Dent dnes a ušetřete 100 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Joga válec inSPORTline Waldro Dent? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

inSPORTline Waldro Dent

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč