Fitness & SPA

Sportovní aktivity jsou v dnešní době stále více vyhledávanou činností aktivního trávení volného času. Aby bylo vaše sportování pohodlné a bezpečné, používejte jen kvalitní sportovní potřeby. V naší nabídce naleznete spoustu užitečných pomůcek a nástrojů jako například rotopedy a trenažéry, vhodné do fitness center či domácího prostředí. Činky a kotouče, které jsou součástí téměř každého tréninku, gymnastické míče určené pro relaxační a rehabilitační cvičení,doplňky stravy, prospěšné k doplnění živin a ke správné regeneraci po náročné fyzické aktivitě. V nabídce toho naleznete samozřejmě mnohem více.

Věříme že si z naší široké nabídky vyberete zboží vhodné právě pro vás i v cenově dostupné kategorii.

Fitness & SPA

Na SportCentralu najdete fitness centra v celé ČR, kde si své vybavení užijete.

Základem jsou dvě zásady – zásada umírněnosti a pohodlí. Kupte si batoh jen tak velký, lehký či kvalitní, jak potřebujete. A hlavně si ho vyzkoušejte, aby vám seděl.


Další článek z naší poradny se bude týkat stanů. Tentokrát se ale zaměříme na ty rodinné. Takže, jak si z široké nabídky vybrat? Stejně jako u klasických outdoorových stanů i tady platí, že si nejprve musíme pořádně rozmyslet, kam a za jakých podmínek budeme se stanem vyrážet do přírody. Neplatí, že ten nejdražší stan bude vždy ten nejlepší a naopak. Jsou případy, kdy ten nejlevnější a nejobyčejnější stan zcela uspokojí naše potřeby.

V letošním roce jsme byli oceněni za kvalitní spolupráci a péči o zákazníky firmou Campingaz certifikátem autorizovaného prodejce, nemusíte se tedy bát jak kvality zboží, tak originálního původu.0 ks zboží: 0 Kč