Florbalové hole a florbalky

Florbalové hole jsou základním florbalovým vybavením každého florbalisty. Seniorské florbalky jsou určeny pro florbalisty od výšky 150 cm. Florbalové hokejky vybírejte podle jejich výšky a tvrdosti. Florbalové hole Salming patří ke špičce a jsou používány vrcholovými hráči florbalové Fortuna extraligy a reprezentace. Pokud s florbalem začínáte, jsme Vám plně k dispozici s pomocí při výběru správné florbalové hole a dalšího florbalového vybavení. Florbalové hole jsou obvykle vyrobeny ze skelných, polykarbonový nebo karbonových vláken, protože použité materiály jsou lehké a trvanlivé. Florbalové hokejky obvykle váží kolem 150-250 gramů a mají délku od 80 do 105 cm. Čepele florbalek jsou vyráběny z různých plastických nebo nylonových složek. Různé materiály dělají čepel tvrdou nebo měkkou. Měkké čepele jsou dobré na řízení hokejky, tvrdé jsou zase vhodnější pro tvrdou střelu. Čepel může být tvarovaná podle potřeb každého hráče v souladu s pravidly florbalu. Při ohýbání se musí dodržet maximálně zahnutí 30 milimetrů.

Jediná florbalka z kolekce 2019/20 s 2° Tipcurve je právě tato oranžovomodrá kráska. Salming Raptor Tourlite Aero 2 gr má kousek na čepelí technologii Tipcurve, 2°zahnutí shaftu ve směru do forhendu. Toto zakřivení napomáhá při optimální kontrole balonku více za těle.
PowerLite™
Technologie PowerLite je nástupcem shaftů TourLite. V těchto nových vylepšených shaftech je použita speciální struktura karbonových vláken, které Salming získal při vyvíjení squashových raket. Tato nová materiálová směs má lepší absorpční vlastnosti. Shafty ze série PowerLite zároveň patří mezi nejlehčí shafty.

KickZone™
Díky technologii KickZone™ dochází při prohnutí hokejky při střelbě k většímu „vykopnutí“ spodní části hokejky při došvihu. Míček je tak vystřelen větší silou, vyšší rychlostí.

Oval shaft design
Oval shaft design je unikátní profil používaný na vybraných modelech značky Salming. Oválné držení v horní části omotávky plynule přechází do klasického kulatého držení ve spodní části omotávky. Oval Fusion prostě padne do ruky.

Čepel Salming Raptor
Čepel Salming Raptor je novinkou pro sezónu 2019/20, patří mezi rovnější (méně zahnuté) čepele s tenčím rámem.

Hlavním rozdílem čepele Raptor oproti jiným modelům značky je menší prohnutí i menší konkávnost. Čepel je od paty spíše rovná, žlábek na forhendové straně se prohlubuje až od prostředku čepele k samotné špičce, kde vám lehce pomůže při kličkách nebo techničtějších úderech.

Dalším klíčovým prvkem je stavba čepele a také vyplněné dílky na spodní hraně čepele. Čepel je pak pevnější v torzi a dokáže lépe přenášet síly z shaftu na míček.

Profil čepele při správném ovládnutí techniky umožňuje přesné ovládání míčku jak forhendovou tak bekendovou stranou.

Salming Raptor – The Playmaker. Lehká univerzální čepel pro sezónu 2019/20!

Materiál Endurance
Nevídaná odolnost, nízké tření a fantastické herní vlastnosti. Materiál Endurance je standardně používán na většině modelů Salming. Upozornění! Čepel je při instalaci nebo jejím zahýbání potřeba zahřát, použijte teplou vodu nebo horkovzdušnou pistol.

Omotávka Tourlite WetTac
Profesionální omotávka vynikající především svou nízkou hmotností. Tento typ omotávky naleznete na našich nejlehčích shaftech.
Salming Raptor Tourlite (Aero) 2 grSalming Raptor Tourlite (Aero) 2 gr1 849 Kč
Salming Raptor Tourlite (Aero) 2 gr - Dárek zdarmaSalming Raptor Tourlite (Aero) 2 gr - Doprava zdarma

Florbalové hole jsou obvykle vyrobeny ze skelných, polykarbonový nebo karbonových vláken, protože použité materiály jsou lehké a trvanlivé. Florbalové hokejky obvykle váží kolem 150-250 gramů a mají délku od 80 do 105 cm. Čepele florbalek jsou vyráběny z různých plastických nebo nylonových složek. Různé materiály dělají čepel tvrdou nebo měkkou. Měkké čepele jsou dobré na řízení hokejky, tvrdé jsou zase vhodnější pro tvrdou střelu. Čepel může být tvarovaná podle potřeb každého hráče v souladu s pravidly florbalu. Při ohýbání se musí dodržet maximálně zahnutí 30 milimetrů.

Florbalové hole - značky


0 ks zboží: 0 Kč