Florbalové vybavení - florbal shop

Florbalové vybavení potřebuje každý florbalista. Florbal hraný na úrovni volnočasové sportovní aktivity nepotřebuje profi florbalové vybavení, naopak florbalista hrající florbal závodně pod registrací České florbalové unie potřebuje kvalitní certifikované florbalové vybavení. K základní florballové výbavě patří florbalové hole, florbalové čepele, florbalové vaky, florbalové oblečení, florbalové boty a jiné florbalové nádobíčko. Naše florbalová sekce nabízí všechno florbalové vybavení jako specializovaný florbalový obchod neboli florbal shop. V případě potřeby konzultace při výběru vhodného florbalového vybavení kontaktujte našeho specialistu, který Vám s výběrem ochotně poradí.

Florbalové vybavení

Na SportCentralu najdete florbalová hřiště v celé ČR, kde si své vybavení užijete.


Florbalové vybavení nakupujte také na naší sportovní speciálce www.sportilo.cz. V našem florbal shopu naleznete veškeré vybavení pro florbal, jako jsou flobalové hole, florbalové čepele, brankářské vybavení pro florbal, florbalové oblečení a další florbalové doplňky.

V letošním roce jsme byli oceněni za kvalitní spolupráci a péči o zákazníky firmou Campingaz certifikátem autorizovaného prodejce, nemusíte se tedy bát jak kvality zboží, tak originálního původu.0 ks zboží: 0 Kč