Florbalové vybavení - florbal shop

Florbalové vybavení potřebuje každý florbalista. Florbal hraný na úrovni volnočasové sportovní aktivity nepotřebuje profi florbalové vybavení, naopak florbalista hrající florbal závodně pod registrací České florbalové unie potřebuje kvalitní certifikované florbalové vybavení. K základní florballové výbavě patří florbalové hole, florbalové čepele, florbalové vaky, florbalové oblečení, florbalové boty a jiné florbalové nádobíčko. Naše florbalová sekce nabízí všechno florbalové vybavení jako specializovaný florbalový obchod neboli florbal shop. V případě potřeby konzultace při výběru vhodného florbalového vybavení kontaktujte našeho specialistu, který Vám s výběrem ochotně poradí.

Florbalové vybavení

Na SportCentralu najdete florbalová hřiště v celé ČR, kde si své vybavení užijete.


Florbalové vybavení nakupujte také na naší sportovní speciálce www.sportilo.cz. V našem florbal shopu naleznete veškeré vybavení pro florbal, jako jsou flobalové hole, florbalové čepele, brankářské vybavení pro florbal, florbalové oblečení a další florbalové doplňky.

Základem jsou dvě zásady – zásada umírněnosti a pohodlí. Kupte si batoh jen tak velký, lehký či kvalitní, jak potřebujete. A hlavně si ho vyzkoušejte, aby vám seděl.


Další článek z naší poradny se bude týkat stanů. Tentokrát se ale zaměříme na ty rodinné. Takže, jak si z široké nabídky vybrat? Stejně jako u klasických outdoorových stanů i tady platí, že si nejprve musíme pořádně rozmyslet, kam a za jakých podmínek budeme se stanem vyrážet do přírody. Neplatí, že ten nejdražší stan bude vždy ten nejlepší a naopak. Jsou případy, kdy ten nejlevnější a nejobyčejnější stan zcela uspokojí naše potřeby.

V letošním roce jsme byli oceněni za kvalitní spolupráci a péči o zákazníky firmou Campingaz certifikátem autorizovaného prodejce, nemusíte se tedy bát jak kvality zboží, tak originálního původu.0 ks zboží: 0 Kč