Kasper&Richter Speedy 3D

Krokoměr Kasper&Richter Speedy 3D je nová generace krokoměrů vybavená pohybovým senzorem 3D MOTION SENSOR. Má počítání kroků do 99.999 kroků. Počítání ušlých kilometrů do 999 km a možnost volby km nebo mílí.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
569 Kč
Ušetříte:
80 Kč (15%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
19,06 €
Cena dnes jen:
489 Kč
Logo výrobce: Kasper & Richter
Autorizovaný prodejce produktu Kasper&Richter Speedy 3D

Krokoměr Kasper&Richter Speedy 3D je nová generace krokoměrů vybavená pohybovým senzorem 3D MOTION SENSOR. Má počítání kroků do 99.999 kroků. Počítání ušlých kilometrů do 999 km a možnost volby km nebo mílí. Dále má počítání spotřebovaných kalorií, 7denní paměť, individuální nastavení délky kroku (10 - 200 cm) a hmotnosti (10 - 200 kg). Je s možností volby anglických měrných jednotek (inch / libra). Speedy 3D má ukazatel času, funkce upozornění na dosažený počet kroků, ukazatel tréninkového času 0-1440 min, držák krokoměru, konzole, plastový klip, šňůrku pro zavěšení, klip pro připevnění integrovaný na těle krokoměru.

3D MOTION SENSOR umožňuje počítat kroky způsobem, při kterém není nutné krokoměr upevňovat na opasek a umísťovat jej rovně ve svislé poloze. Můžete umístit krokoměr tam, kde je to pro vás nejpohodlnější - do kapsy u kalhot, na šňůrku, na kroužek na klíče. Krokoměr bude vždy spolehlivě počítat kroky. Elektronický filtr potlačuje nechtěné pohyby, jako např. při vstávání či sedání. Počítá, teprve když se ujde více než 13 kroků za sebou.

Krokoměr Kasper&Richter Speedy 3D je k dispozici skladem dnes pouze za 489 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 23.10.2019, nebo si Kasper&Richter Speedy 3D můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Kasper&Richter Speedy 3D dnes a ušetřete 80 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Krokoměr Kasper&Richter Speedy 3D? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Kasper&Richter Speedy 3D

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč