Hailo

Logo výrobce: Hailo
I takový drobný doplněk, jakým je odpadkový koš, může dotvořit image naší kuchyně, koupelny, pokoje, oživit je a ještě více zdokonalit. Většinou nebereme takový důraz na výběr odpadkového koše. Určitě to znáte. Hlavně aby splňoval základní funkce - otevírání a zavírání - a celkově zapadal do prostředí, kde má být umístěn. Pokud jste ale člověk milující energii, rozmanitost, eleganci, průbojnost a hlavně – barvy - tak jste tu správně…
Díky za to, že existují lidé, kteří se nespokojí s tím, co už je trhem dané, kteří se nebojí vymýšlet, tvořit a jít „proti proudu“. Nebýt jich, nikdy bychom si nekoupili koš, který svými vlastnostmi a celkovým vzhledem odporuje všem upjatým názorům. Že takový ještě nemáte? A už jste slyšeli o německé značce Hailo?
Právě značka Hailo jde svým vlastním směrem. Nebojí se posunovat hranice a nabídnout svým zákazníkům to, po čem skrytě touží. A my pro Vás máme radostnou zprávu. Sortiment této úžasné značky nabízíme i my. Zaujmou především funkce samotných odpadkových košů, jejich letitá záruka, kvalita použitých materiálů a to nejlepší - převážně pro dámy - neskutečné množství barev, ze kterých lze vybírat. Ona taková gumička na přichycení sáčku do odpadkového koše zní trochu nezajímavě, a že vlastně ani není potřeba, ale věřte mi, že tuto vychytávku oceníte při každém vyhazování odpadků. Dokonalé těsnění či možnost vybrat si otevírací mechanismus dle Vašeho vkusu je naprostou třešničkou. Nechybí koše bezdotykové, velkoobjemové, či se systémem na třídění odpadu. Využít je lze do všech místností ve všech dostupných provedení, to je báječné, že? Koše mají i matný povrch, na němž neuvidíte jediný otisk. On takový odpadkový koš v limetkové barvě je nejen velmi originálním kouskem, ale zaručeně zvedne náladu!
Výrobky značky Hailo jsou zastoupeny v následujících kategoriích:


0 ks zboží: 0 Kč