Brians GSU-1 Wood YTH 19" / Pravá

Dřevěná hokejka Brians GSU-1 Wood YTH je ideální hokejka pro děti, hobby hráče a začátečníky. Je to povedená brankářská hůl ze dřeva s designem kanadského výrobce Brian´s.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
930 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
51 Kč (6%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
34,59 €
Cena dnes jen:
879 Kč
Váš výběr: 19" / Pravá
Varianty produktu: (2)
Velikost
Strana čepele
21"

Dřevěná hokejka Brians GSU-1 Wood YTH je ideální hokejka pro děti, hobby hráče a začátečníky. Je to povedená brankářská hůl ze dřeva s designem kanadského výrobce Brian´s. Dřevěné hokejky s označením Brian´s GSU-1 Wood jsou oblíbené pro nízkou hmotnost a dlouhou životnost . Hokejky tradičního výrobce v pěkném designu s velkým logem B-Star na příložníků. Jsme výhradním dovozcem kanadské golmanské výstroje Brian´s do České republiky. Nejlevnější varianta je s označením GSU-1 Wood v bílo-černém provedení. Celo-dřevěná hokejka pro brankáře, kteří nechtějí do vybavení investovat velké peníze.

Dostačující hůl pro každého nenáročného, nebo začínajícího gólmana. Od řady GSU-1 se dá očekávat výborná životnost , oproti vyšším modelům má však o něco vyšší hmotnost (není to ale žádná tragédie). Dalším modelem je bílo-modrá řada GSU-2 ABS, která má navíc vyztuženou čepel ABS jádrem. Díky ABS jádru je zajištěna delší životnost. Hokejka se hodí hobby brankářům, použít ji můžete také na hokejbal. Třetí v pořadí, hokejka GSU-3 Light Wood v bílo-červené je kvalitní odlehčená dřevěná hokejka, se kterou se neztratí žádný brankář v nižších soutěžích. Velmi nízká hmotnost a super životnost jsou v kombinaci s cenovkou velmi výraznými klady této hole Brian´s. Poslední a nejkvalitnější je hokejka řady GSU-4 Foam Core. Pěnovka – jádro příložníku ze speciální pěny , která snižuje celkovou hmotnost hokejky. Hokejka s výbornými vlastnostmi pro náročné hobbíky a amatérské hráče krajských přeborů.

Dřevěná hokejka Brians GSU-1 Wood YTH 19" / Pravá je k dispozici skladem dnes pouze za 879 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.11.2017, nebo si Brians GSU-1 Wood YTH můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Brians GSU-1 Wood YTH dnes a ušetřete 51 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Dřevěná hokejka Brians GSU-1 Wood YTH 19" / Pravá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Brians GSU-1 Wood YTH 19" / Pravá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč