BCB Adventure sada filtrů pro filtrační lahev ADV024

Sada filtrů BCB Adventure obsahuje balení dvou filtrů pro přenosnou filtrační lahev.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 075 Kč
Ušetříte:
176 Kč (17%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
34,93 €
Cena dnes jen:
899 Kč
Logo výrobce: BCB Adventure
Autorizovaný prodejce produktu BCB Adventure sada filtrů pro filtrační lahev ADV024

Sada filtrů BCB Adventure obsahuje balení dvou filtrů pro přenosnou filtrační lahev. Odstraňují více než 99,9% všech nečistot z vody. Využívají technologie vesmírného programu NASA. Vyrobeno z plastu, který neobsahuje BPA. Schváleno FDA (americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv). Životnost filtru je na 200 litrů vody nebo 3 měsíce, poté jej nutné jej vyměnit. Biologicky rozložitelná membrána filtru zachycuje bakterie, viry, prvoky, fluoridy, chlor,nemoci přenášené vodou, těžké kovy a zápach. Výsledky filtrace byly potvrzeny zkušebnami v Evropě, Americe a Asii.

Sada filtrů BCB Adventure sada filtrů pro filtrační lahev ADV024 je k dispozici skladem dnes pouze za 899 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 23.10.2017, nebo si BCB Adventure sada filtrů pro filtrační lahev ADV024 můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte BCB Adventure sada filtrů pro filtrační lahev ADV024 dnes a ušetřete 176 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Sada filtrů BCB Adventure sada filtrů pro filtrační lahev ADV024? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

BCB Adventure sada filtrů pro filtrační lahev ADV024

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč