Worker Verty M (od 120 do 160 cm)

celkem 7 obrázků

Chrániče Worker Verty jsou doporučovány jako ochrana pro nejmenší bruslaře. Chrániče jsou velmi lehké a neomezují pohyb dítěte, proto by měly být součástí výbavy každého rekreačního sportovce.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
429 Kč
Ušetříte:
80 Kč (19%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
13,58 €
Cena dnes jen:
349 Kč
Logo výrobce: Worker
Autorizovaný prodejce produktu Worker Verty
Váš výběr: M (od 120 do 160 cm)
Varianty produktu: (2)

Chrániče Worker Verty jsou doporučovány jako ochrana pro nejmenší bruslaře. Chrániče jsou velmi lehké a neomezují pohyb dítěte, proto by měly být součástí výbavy každého rekreačního sportovce. Set chráničů obsahuje šest částí - 2x chránič zápěstí, 2x chránič lokte a 2x chránič kolene. Vnější skořepina je vyrobena z pevného plastového materiálu, zatímco vnitřní část tvoří měkké a flexibilní pěnové polstrování, které je olemováno nylonovou tkaninou. Chrániče WORKER Verty zajišťují standartní ochranu při pádech a kolizích. Splňují technickou normu s označením EN 14120. Připevnění zajišťují pásky na suchý zip, které umožňují snadnou a především rychlou manipulaci. Chrániče WORKER Verty jsou vhodné také pro jízdu na skateboardu, pennyboardu nebo longboardu. Pro maximální ochranu doporučujeme chrániče zkombinovat také s ochrannou helmou.

Technický popis: 2x chránič zápěstí, 2x chránič lokte, 2 x chránič kolene, základní ochrana pro nejmenší bruslaře, velmi lehké, neomezují pohyb dítěte, skořepina z pevného plastu, vnitřní měkké polstrování, praktické lemování z nylonu zajišťuje ochranu při pádu, utahovací pásky na suchý zip, rychlá manipulace, vhodné pro jízdu na skateboardu,pennyboardu nebo longboardu, materiál: plast, nylon, hmotnost: 223 g.

Chrániče Worker Verty M (od 120 do 160 cm) je k dispozici skladem dnes pouze za 349 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 24.10.2017, nebo si Worker Verty můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Worker Verty dnes a ušetřete 80 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Chrániče Worker Verty M (od 120 do 160 cm)? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Worker Verty M (od 120 do 160 cm)

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč