Revision Variant Plus Firm 72mm

In line kolečka Revision Variant Plus Firm jsou jedny z nejlehčích koleček s extrémně dlouhou životností. Jsou velmi odolná na praskání a odlamování.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
350 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
13,62 €
Cena dnes jen:
350 Kč
Váš výběr: 72mm
Varianty produktu: (1)
Velikost

In line kolečka Revision Variant Plus Firm mají několik vylepšení, která zajišťují maximální výkon a zároveň hezký design. Patentovaná technologie Torus, díky které kolečka Revision poskytují hráči maximální kontrolu při změnách směru a zastavování. Jsou to bezkonkurenčně nejrychlejší kolečka s vynikající přilnavostí a životností.


Kolečka Revision jsou jedny z nejlehčích. Zaručují extrémně dlouhou životnost, jsou velmi odolné proti praskání a odlamování. K dispozici jsou ve velikostech 72 mm, 76 mm a 80 mm.


Model Revision Variant Frim jsou kolečka pod označením tvrdosti 76A, určeny pro větší bruslaře, kteří chtějí maximální výkon a zároveň životnost. Kvalitní kolečka Revision nabízí hráči bezkonkurenční přilnavost a otáčky.

In line kolečka Revision Variant Plus Firm 72mm dnes za pouhých 350 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Revision Variant Plus Firm objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí ve středu 25.10.2017. Nákupem dnes ušetříte 0 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu in line kolečka Revision Variant Plus Firm 72mm? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Revision Variant Plus Firm 72mm

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč