Revision Variant Plus X-soft 72mm

In line kolečka Revision Variant Plus X-soft jsou kvalitní kolečka na inline hokej značky Revision. Jsou jedny z nejlehčích, s extrémně dlouhou životností a velmi odolné na praskání a odlamování.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
350 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
13,60 €
Cena dnes jen:
350 Kč
Váš výběr: 72mm
Varianty produktu: (1)
Velikost

In line kolečka Revision Variant Plus X-soft mají několik vylepšení, která zajišťují maximální výkon a zároveň hezký design.


Patentovaná technologie Torus, díky které kolečka Revision poskytují hráči maximální kontrolu při změnách směru a zastavování. Bezkonkurenčně nejrychlejší kolečka s vynikající přilnavostí a životností.


Měkká kolečka na inline hokej značky Revision. Kolečka na inline hokej značky Revision jsou jedny z nejlehčích. In line kolečka s extrémně dlouhou životností, velmi odolné proti praskání a odlamování. K dispozici jsou ve velikostech 72 mm, 76 mm a 80 mm.


Model in line koleček Variant Plus 72A X-Soft je navržen pro hráče přibližně do 70kg váhy. Jedná se o kolečka, která poskytují maximální přilnavost. Umožňují hráči zastavit na pětníku a výborně manévrovat.

In line kolečka Revision Variant Plus X-soft 72mm je k dispozici skladem dnes pouze za 350 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 23.10.2017, nebo si Revision Variant Plus X-soft můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Revision Variant Plus X-soft dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu in line kolečka Revision Variant Plus X-soft 72mm? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Revision Variant Plus X-soft 72mm

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč