Oxalis El Salvador Santa Cristina Honey 1 kg

Zrnková káva Oxalis El Salvador Santa Christina Honey. Jedná se o odrůdy Bourbon/Pacas/Sarchimor zpacovávané metodou orange honey. Káva pochází z farmy Santa Cristina, jejímiž majiteli jsou Ana a Rene Hernandez.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 310 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
949 Kč
48,67 €
Cena dnes:
1 310 Kč
Logo výrobce: Oxalis
Autorizovaný prodejce produktu Oxalis El Salvador Santa Cristina Honey
Váš výběr: 1 kg
Varianty produktu: (1)
Balení (gramáž)
Zrnková káva Oxalis El Salvador Santa Christina Honey. Jedná se o odrůdy Bourbon/Pacas/Sarchimor zpacovávané metodou orange honey. Káva pochází z farmy Santa Cristina, jejímiž majiteli jsou Ana a Rene Hernandez. Nachází se v pohoří El Balsamo Qetzaltepeq, v oblasti okolo San Salvador Volcano a nadmořské výšce okolo 1150 m.n.m. V chuti i vůni objevíte tóny sladkých oříšků a kakaa. Acidita kávy je sladká, tělo krémové.

Návod na přípravu: Hrubost mletí přizpůsobte zvolenému způsobu přípravy kávy. Na 100 ml vody o teplotě 93-94°C použijte 7 g mleté kávy. Uchovejte v suchu, chraňte před teplem ve vzduchotěsné nádobě.

Složení: Pražená zrnková plantážní káva (100% arabika)

Zrnková káva Oxalis El Salvador Santa Cristina Honey 1 kg je k dispozici skladem dnes pouze za 1 310 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 5.6.2020, nebo si Oxalis El Salvador Santa Cristina Honey můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Oxalis El Salvador Santa Cristina Honey dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Zrnková káva Oxalis El Salvador Santa Cristina Honey 1 kg? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Oxalis El Salvador Santa Cristina Honey 1 kg

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč