Go Travel Worldwide European

celkem 6 obrázků

Univerzální adaptér Go Travel Worldwide European je uzemněný cestovní adaptér určený pro cestující z Evropy do více než 100 zemí světa. Je určeno pro většinu 2pólových evropských zástrček Schuko a 2pólových a 3pólových amerických, britských, čínských a australských zásuvek.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 200 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
201 Kč (17%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
38,82 €
Cena dnes jen:
999 Kč
Logo výrobce: Acron
Autorizovaný prodejce produktu Go Travel Worldwide European

Univerzální adaptér Go Travel Worldwide European je uzemněný cestovní adaptér určený pro cestující z Evropy do více než 100 zemí světa. Je určeno pro většinu 2pólových evropských zástrček Schuko a 2pólových a 3pólových amerických, britských, čínských a australských zásuvek. Výběr vhodné destinace se provádí zmáčknutím horního tlačítka a výběrem příslušného výsuvného kolíku. Voltáž 250V (max 6,3A). Testováno je pro bezpečné a snadné použití. Adaptér nepřevádí napětí. Není určeno pro Itálii a Švýcarsko. Určeno pro následující země:Argentina, Austrálie, Bahamy, Barbados, Bermudy, Čína, Dominikánská republika, Ekvádor, Falklandské ostrovy, Fiji, Filipíny, Gambie, Gibraltar, Honduras, Irsko, Jamajka, Japonsko, Keňa, Kuba, Kuvajt, Libérie, Maledivy, Mauritius, Mexiko, Nový Zéland, Omán, Panama, Panenské ostrovy, Peru, Seychelly, Svatá Lucie, Taiwan, Thajsko, Tonga, Uganda, USA, Vanuatu, Velká Británie, Vietnam a další země uvedené na příbalovém letáku.

Univerzální adaptér Go Travel Worldwide European je k dispozici skladem dnes pouze za 999 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 23.10.2017, nebo si Go Travel Worldwide European můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Go Travel Worldwide European dnes a ušetřete 201 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Univerzální adaptér Go Travel Worldwide European? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Go Travel Worldwide European

Hmotnost:108 g
Rozměr:61 x 58 x 55 mm
Barva:Bílá
Materiál:Plast
Dotaz k produktu:

Go Travel Worldwide European

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč