Nutrend Flexit Gelacol 180 tbl

Nutrend Flexit Gelacol je výrobek vhodný pro sportující mládež a děti již od 12 let. Hotový hydrolyzát želatiny je vysoce funkční, využitelný a lehce stravitelný.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
225 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
8,64 €
Cena dnes jen:
225 Kč
Logo výrobce: Nutrend
Autorizovaný prodejce produktu Nutrend Flexit Gelacol
Váš výběr: 180 tbl
Varianty produktu: (2)
Kolagenní bílkovina (hydrolyzát želatiny) - zdroj širokého spektra aminokyselin a peptidů, spolupůsobících při tvorbě kolagenu.


Je určen pro: snížení zatížení kloubů při fyzické zátěži, zejména při sportu a nadváze. Výrobek je vhodný pro sportující mládež a děti již od 12 let.

Hotový hydrolyzát želatiny je vysoce funkční, využitelný a lehce stravitelný.
Doporučené dávkování: základní doporučená dávka: 4-6 kapslí denně rozděleno mezi jídly až do spotřebování jednoho balení. Při provozování sportovních aktivit lze podávat až 8 kapslí denně mezi jídly. Maximálně lze užít 8 kapslí denně.

Doplněk stravy kloubní výživa Nutrend Flexit Gelacol 180 tbl je k dispozici skladem dnes pouze za 225 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 3.10.2017, nebo si Nutrend Flexit Gelacol můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Nutrend Flexit Gelacol dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu doplněk stravy kloubní výživa Nutrend Flexit Gelacol 180 tbl? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Nutrend Flexit Gelacol 180 tbl

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč