Cocoon Cranberry

Spacáková přikrývka mumie Cocoon Cranberry je velmi lehká zužující se přikrývka ve formě cestovního spacího pytle. Tvar mumie pro minimum hmotnosti. Určeno pro použití v teplých dnech a v oblastech s teplým klimatem.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
20.11.2017
Značka:
Běžná cena:
478 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
39 Kč (9%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
17,18 €
Cena dnes jen:
439 Kč
Logo výrobce: Cocoon
Autorizovaný prodejce produktu Cocoon Cranberry

Spacáková přikrývka mumie Cocoon Cranberry je velmi lehká zužující se přikrývka ve formě cestovního spacího pytle. Tvar mumie pro minimum hmotnosti. Určeno pro použití v teplých dnech a v oblastech s teplým klimatem. Kapsa pro vložení polštáře a stahovací kapuce. Dostatečně široká horní část a zúžený prostor pro nohy. Dvojité prošívání a nylonový kompresní vak. Použitelné také jako hygienická vložka do spacího pytle tvaru mumie, udržující spací pytel v čistotě a prodlužující jeho životnost.

Ideální do hotelů, hostelů, horských chat, do letadel, vlaků, na loď nebo na jachtu. Každý z použitých materiálů je díky svým vlastnostem přizpůsobený rozdílným klimatickým podmínkám a teplotě. Mikrovlákno ze 100% polyesteru je lehký, rychleschnoucí a prodyšný materiál. Při dotyku nabízí velmi dobrý pocit měkkosti. Teplota určuje přidanou hodnotu k teplotnímu komfortu spacího pytle, teplota se může lišit o 2°C v obou směrech. Testováno laboratoří REILAB (Reservoirs Environmental, Inc.) v Coloradu, poskytující analytické služby v oblasti průmyslové hygieny, životního prostředí a potravinářského průmyslu.

Spacáková přikrývka mumie Cocoon Cranberry je k dispozici skladem na provozovně dnes pouze za 439 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 21.11.2017, nebo si Cocoon Cranberry můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín. Nakupte Cocoon Cranberry dnes a ušetřete 39 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Spacáková přikrývka mumie Cocoon Cranberry? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Cocoon Cranberry

Hmotnost:230 g
Rozměry:241 x 90/56 cm
Dotaz k produktu:

Cocoon Cranberry

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč