Cocoon Tuareg laguna blue

Spacáková přikrývka Cocoon Tuareg je velmi lehká a prostorná přikrývka ve formě cestovního spacího pytle. Má dvě rozdílné barvy ve světlém a tmavém provedení na přední a zadní straně přikrývky usnadňující např. použití za tmy.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
841 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
84 Kč (10%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
29,42 €
Cena dnes jen:
757 Kč
Logo výrobce: Cocoon
Autorizovaný prodejce produktu Cocoon Tuareg laguna blue

Spacáková přikrývka Cocoon Tuareg je velmi lehká a prostorná přikrývka ve formě cestovního spacího pytle. Má dvě rozdílné barvy ve světlém a tmavém provedení na přední a zadní straně přikrývky usnadňující např. použití za tmy. Obdélníkový tvar a dostatečný prostor pro nohy. Určeno pro použití v teplých dnech a v oblastech s teplým klimatem. Boční otevírání se zapínám Velcro® (na suchý zip). Kapsa pro vložení polštáře. Má dvojité prošívání se zesílenými klíny a nylonový kompresní vak. Použitelné také jako hygienická vložka do spacího pytle dekového tvaru, udržující spací pytel v čistotě a prodlužující jeho životnost.

Ideální do hotelů, hostelů, horských chat, do letadel, vlaků, na loď nebo na jachtu. Každý z použitých materiálů je díky svým vlastnostem přizpůsobený rozdílným klimatickým podmínkám a teplotě. Egyptská bavlna je velmi lehký a odolný materiál s dlouhým vláknem, který je spředený do jemné příze. Výrobky z egyptské bavlny jsou podstatně lehčí a kompaktnější než z běžné bavlny. Cenově dostupný a zároveň vysoce kvalitní produkt. Teplota určuje přidanou hodnotu k teplotnímu komfortu spacího pytle, teplota se může lišit o 2°C v obou směrech. Testováno laboratoří REILAB (Reservoirs Environmental, Inc.) v Coloradu, poskytující analytické služby v oblasti průmyslové hygieny, životního prostředí a potravinářského průmyslu.

Spacáková přikrývka Cocoon Tuareg laguna blue je k dispozici skladem dnes pouze za 757 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 23.10.2017, nebo si Cocoon Tuareg laguna blue můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Cocoon Tuareg laguna blue dnes a ušetřete 84 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Spacáková přikrývka Cocoon Tuareg laguna blue? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Cocoon Tuareg laguna blue

Hmotnost:260 g
Rozměry:220 x 90 cm
Dotaz k produktu:

Cocoon Tuareg laguna blue

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč