Loap PUMALA

Spací pytel Loap PUMALA je určen pro zanícené výletníky po přírodě. Bez obav s ním vyrazte na lehčí turistiku, na cyklistický výlet či na camping, kdy vám zajisté přijde vhod skladnost. Díky náplni Grade G6D můžete vyrazit do přírody až do -3 stupňů.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
1 299 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
300 Kč (24%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
38,82 €
Cena dnes jen:
999 Kč
Logo výrobce: Loap
Autorizovaný prodejce produktu Loap PUMALA

Spací pytel Loap Pumala je určen pro zanícené výletníky po přírodě. Bez obav s ním vyrazte na lehčí turistiku, na cyklistický výlet či na camping, kdy vám zajisté přijde vhod skladnost. Díky náplni Grade G6D můžete vyrazit do přírody až do -3 stupňů. Tento spací pytel je vyroben z jednovrstvé konstrukce s materiálem Polyplus Light, který vám zaručí dostatečný odpočinek po celém dni, jelikož poskytuje měkkost, tepelnou ochranu a trvanlivost po opakovaném praní. Po rozbalení pytle, vlákna v něm díky své rozpínavosti, rychle vyplňují prostor komory a brzy vás tak začnou hřát. Model jsme vyrobili ve třech barevných provedeních.

Spací pytel Loap PUMALA je k dispozici skladem dnes pouze za 999 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 24.10.2017, nebo si Loap PUMALA můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Loap PUMALA dnes a ušetřete 300 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu spací pytel Loap PUMALA? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Loap PUMALA

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč