Tempish Allegro

Longboard Tempish Allegro je vynikající longboard z kategorie "UNIVERZAL". Tvar desky nijak neomezuje její náklon, nedojde tedy nikdy do kontaktu s kolečky.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 960 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
946 Kč (32%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
78,55 €
Cena dnes jen:
2 014 Kč
Logo výrobce: Tempish
Autorizovaný prodejce produktu Tempish Allegro
Longboard Tempish Allegro je vynikající longboard z kategorie "UNIVERZAL". Tvar desky nijak neomezuje její náklon, nedojde tedy nikdy do kontaktu s kolečky. Deska o rozměru 39" se blíží ke spodní hranici, kdy se ještě mluví o longboardech a proto umožní provádění všech prvků a funkcí longboardů. Můžete se na něm brouzdat městem, klidně ho vytáhněte i na nějaký kopec - díky měkčím kolečkům 80A bude výborně sedět a ovládání bude pro Vás hračkou. Tvar desky a její naladění umožňuje také slidovat. Pružnost desky je 4,5.

Longboard ALLEGRO je nejen díky svému názvu, ale hlavně díky svým vlastnostem, určen pro středně pokročilé jezdce. Začátečník se s ním však velmi rychle sžije a rychle jej posune dál. Zkušený jezdec využije všech jeho paramentrů na 100% a bude taky nadšen. Stupeň únosnosti sportovního zatížení: 4.

Longboard Tempish Allegro dnes za pouhých 2 014 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Tempish Allegro objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v pondělí 30.10.2017. Nákupem dnes ušetříte 946 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Longboard Tempish Allegro? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Tempish Allegro

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč