Tempish Brax FX2

Longoard Tempish Brax FX2 je revoluční longboard s deskou vyrobenou z AL slitiny třídy 6000. Skořepinová konstrukce desky je velmi pevná a stabilní.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
4 344 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
1 354 Kč (32%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
2 960 Kč
116,32 €
Cena dnes:
2 990 Kč
Logo výrobce: Tempish
Autorizovaný prodejce produktu Tempish Brax FX2

Longoard Tempish Brax FX2 je revoluční longboard s deskou vyrobenou z AL slitiny třídy 6000. Skořepinová konstrukce desky je velmi pevná a stabilní. Mírně konkávní deska je silná 12mm a velmi tuhá, ve spojení s nízkým podvozkem konstrukce "drop through" má extrémně silnou odezvu od povrchu a velmi přímé ovládání. Konkávní tvar desky s drážkami na okraji a kvalitní, dělený grip umožní velmi dobré ovládání logboardu BRAX FX2. Eloxovou úpravou desky se dosáhlo atraktivní bronzové barvy a deska je touto chemicko-tepelnou úpravou chráněna proti oxidaci.

Ve spojení s černou barvou potisku, gripu a podvozku (truck), červenými kolečky je design velmi atraktivní, profesionální a agresivní. Rozměr desky 36"x9" je ideální pro každodenní použití po městě. Okraj desky je začištěn plastovou ochrannou lištou. Kolečka rozměru 70x51mm a tvrdosti 83A s novou povrchovou úpravou "sand finishing" mají dobrou přilnavost (adhezi) a přijatelný skluz. Silenbloky (cushion) jsou tvrdosti 92A - což ve spojení s tvrdou deskou umožňuje výborné ovládání celého longbordu. Použité materiály, tvar desky, usazení podvozku, kvalita, rozměry a tvrdost koleček dělají z tohoto longboardu vynikající celek, který ocení každý uživatel.

Longoard Tempish Brax FX2 dnes za pouhých 2 990 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Tempish Brax FX2 objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v úterý 24.10.2017. Nákupem dnes ušetříte 1 354 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Longoard Tempish Brax FX2? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Tempish Brax FX2

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč