Tempish ENORM

Minilongboard Tempish ENORM otevírá novou kategorii boardů - MINILONGBOARDS. Svým rozměrem 32" se jedná spíše o klasický skateboard, ale něco větší truck (5,5") a kolečka o rozměru 63*48 mm jej staví někde mezi klasické skateboardy a dnešní longboardy.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 440 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
561 Kč (39%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
34,18 €
Cena dnes jen:
879 Kč
Logo výrobce: Tempish
Autorizovaný prodejce produktu Tempish ENORM

Minilongboard Tempish ENORM otevírá novou kategorii boardů - MINILONGBOARDS. Svým rozměrem 32" se jedná spíše o klasický skateboard, ale něco větší truck (5,5") a kolečka o rozměru 63*48 mm jej staví někde mezi klasické skateboardy a dnešní longboardy. Je to prkno vhodné především do města jako "dopravní prostředek" a taky pro zábavu, kdy s ním v podstatě můžete dělat triky typické pro skateboardy i pro longboardy. Tvar desky, uchycení podvozku "drop through" naznačuje, že by se na tomto prknu dalo také slidovat ... Deska má konkávní prohnutí pro lepší ovládání. Dostatečná šířka v celé délce mezi kolečky umožňuje snažší provádění triků a dobře se ovládá v každé poloze. Deska je středně tvrdá především díky svému menšímu rozměru a šířce. Kvalitní grip 80S nepustí podrážku z desky. Longboard je určen pro začátečníky,středně pokročilé až zkušené jezdce. Pružnost desky: 3 ( nejměkčí 1- nejtvrdší 5). Stupeň únosnosti sportovního zatížení 3.

Minilongboard Tempish ENORM je k dispozici skladem dnes pouze za 879 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 25.2.2019, nebo si Tempish ENORM můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Tempish ENORM dnes a ušetřete 561 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu minilongboard Tempish ENORM? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Tempish ENORM

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč