Tempish SPLASH

Minilongboard Tempish SPLASH otevírá novou kategorii boardů - MINILONGBOARDS. Svým rozměrem 32" se jedná spíše o klasický skateboard, ale něco větší truck (5,5") a kolečka o rozměru 63*48 mm jej staví někde mezi klasické skateboardy a dnešní longboardy.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 599 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
373 Kč (24%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
47,64 €
Cena dnes jen:
1 226 Kč
Logo výrobce: Tempish
Autorizovaný prodejce produktu Tempish SPLASH

Minilongboard Tempish SPLASH otevírá novou kategorii boardů - MINILONGBOARDS. Svým rozměrem 32" se jedná spíše o klasický skateboard, ale něco větší truck (5,5") a kolečka o rozměru 63*48 mm jej staví někde mezi klasické skateboardy a dnešní longboardy. Je to prkno vhodné především do města jako "dopravní prostředek" a taky pro zábavu, kdy s ním v podstatě můžete dělat triky typické pro skateboardy i pro longboardy. Tvar desky se blíží tvaru pintail a tak je tento minilongboard spíše určen pro vyjížďky po ulicích, nábřežích, parcích a různých stezkách.

Deska je středně tvrdá především díky svému menšímu rozměru a šířce. Díky tomu se dobře a čitelně ovládá. Kvalitní grip 80S nepustí podrážku z desky. Longboard je určen pro začátečníky,středně pokročilé až zkušené jezdce. Pružnost desky: 3 ( nejměkčí 1- nejtvrdší 5). Stupeň únosnosti sportovního zatížení 3.

Minilongboard Tempish SPLASH dnes za pouhých 1 226 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Tempish SPLASH objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v pondělí 23.10.2017. Nákupem dnes ušetříte 373 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu minilongboard Tempish SPLASH? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Tempish SPLASH

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč