Oxalis Mate Energy drink 1 kg

Čaj Oxalis Mate Energy drink obsahuje mate (min.61,9%), zelený čaj Pu-Erh, kousky ananasu a kolových ořechů, aroma, kousky dřeviny Muira Puama, kousky žen-šenu a květy chrpy polní.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
1 760 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 090 Kč
69,28 €
Cena dnes:
1 760 Kč
Logo výrobce: Oxalis
Autorizovaný prodejce produktu Oxalis Mate Energy drink
Váš výběr: 1 kg
Varianty produktu: (1)
Hmotnost balení

Oxalis Mate Energy drink je čaj se složením: mate (min.61,9%), zelený čaj Pu-Erh, kousky ananasu a kolových ořechů, aroma, kousky dřeviny Muira Puama, kousky žen-šenu, květy chrpy polní.

Příprava: vodou o teplotě 80 °C zalejte čaj v poměru 1,5dl na 1 čajovou lžičku, pokud čaj louhujete v konvici, pak navíc 1 lžičku na konvici. Ponechte 3-5 minut louhovat. Poté přeceďte. Upozornění: Není vhodné pro děti.


Něco málo o maté čaji:

 • Mate čaje se vyznačují charakteristickou chutí, napomáhají při hubnutí a povzbuzují při únavě.
 • Maté by se mělo podle tradičního způsobu podávat v nádobě z vydlabané tykve s úzkým hrdlem, které se říká buď maté nebo kalabasa.
 • Maté (někdy také yerba maté, správně mate je pravděpodobně nejoblíbenější jihoamerický nápoj, připravovaný z lístku cesmíny paraguayské, což je stále zelený, asi 15 m vysoký strom. Pěstuje se hlavně na území Argentiny, Brazílie, Chile, Uruguaye a Paraguaye.


Příprava - bližší specifikace
Kalabasa se naplní sypkým maté asi do poloviny, případně do tří čtvrtin. Poté se otvor nádoby zakryje rukou, převrátí se a protřepe se. Na dlani vám ulpí část prachové složky maté (pokud vám maté prach vadí při pití, lze koupit prosité maté bez prachové složky, někdo naopak maté prach schválně přidává). Toto můžete udělat několikrát a na závěr obrátíte kalabasu na stranu, tak aby se maté shromáždilo na jedné straně nádoby. Následně nádobu postavíte a maté by mělo vytvořit kopeček, svažující se od vrcholu nádoby na jedné straně až na dno. V tuto chvíli se maté zalije trochou studené vody. Tím zajistíte, že maté po zalití horkou vodou "nespálíte". Po několika minutách do kalabasy zasunete bombillu tak, že ji zastrčíte do svahu, který tvoří maté, a od té chvíle už ji nevytahujete. Pak se vše zalije horkou, ale ne vařící vodou (cca 80 °C) tak, aby se nezbořil svážek a nad hladinou zůstal malý ostrůvek suchého maté. Maté se neslévá a lístky se ponechávají v nádobě po celou dobu pití (z toho důvodu se používá pro pití bombilla). Ortodoxní příznivci pijí maté bez příchuti, ale lze jej ochutit karamelem, cukrem, sirupem, medem nebo citronem.


A další druhy maté čaje k objednání:
 • Oxalis Mate Elixír mládí
 • Oxalis Mate Atacama
 • Oxalis Mate Green
 • Oxalis Mate IQ
 • Oxalis Mate Kokosové mléko
 • Oxalis Mate Lemon
 • Oxalis Mate Roasted
 • Oxalis Mate Šamanův oheň
 • Oxalis Mate Zázraky přírody

Čaj Oxalis Mate Energy drink 1 kg dnes za pouhých 1 760 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Pokud si Oxalis Mate Energy drink objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v pátek 22.10.2021. Nákupem dnes ušetříte 0 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Čaj Oxalis Mate Energy drink 1 kg? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Oxalis Mate Energy drink 1 kg

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč