O nás

Tak i naše společnost LYPO se rozhodla vplout do oceánu internetových obchodů a to již v roce 2012. Po cestě nás sice ohromilo několik bouří, vichrů, hladových ryb, ale nedali jsme se! S kvalitním týmem a tím správným „nářadím“ lze doplout hodně daleko, ale naše cesta, ta teprve začíná. Na papíře pěkná řádka cílů a přání. A co je pro nás, v LYPU, to nejdůležitější? Především vyhledávat, tvořit a nabízet to, co potěší Vaše oči, uspokojí Vaši mysl… – zkrátka dopřát Vám to nejlepší, za přijatelné ceny a v 100% kvalitě.

Jelikož jsme multisortimentní obchod, lze u nás najít vše, co potřebujete.

Jste spíše SPORTovní typ? Máte rádi pohyb, energii a aktivní způsob života?

Naše nabídka sportovního vybavení Vás jistě dostane (v každé roční období).

Pro milovníky pohody, lenošení a tepla rodinného krbu se určitě najde nějaký ten líbivý kousek do bytu/domu. Elegance, vkus a nožky jako v bavlnce? Nechte se okouzlit půvabnou kolekcí bot, se kterými uděláte parádu nejen ve městě, ale i v práci, ve škole, či na romantické procházce. Pro opravdu velké dobrodruhy a vášnivé cestovatele nesmí chybět široký sortiment stanů, spacáků či zavazadel.

A něco sladkého pro Vaše úžasné miminko, či děti?

Od základních potřeb až po hračky a bezpečnost, neváhejte a udělejte si nákupem u nás radost. Vaše LYPO.cz0 ks zboží: 0 Kč