Obuv a Boty

Boty potřebujeme všichni každý den. Součástí našich botníků je obuv všech druhů pro nejrůznější použití. Obuv je pro ženy také součástí jejich stylu a mody. Kvalitní boty nás chrání před zimou i teplem a dokážou naše chodidla udržet v optimální kondici nebo nás dokážou přímo léčit což je předností skupiny bot zdravotní obuv. Boty Crocs jsou zase ideální pro teplé letní dny jako plážová obuv. Obuv Alpine Pro je zase profilována jako outdoorová obuv pro turistiku i každodenní užití.

Obuv

Každá sportovní aktivita vyžaduje specifické sportovní oblečení a sportovní obuv. V kategorii oblečení a obuvi kupujte nejen kvalitní sportovní textil a sportovní boty, ale i běžnou konfekci pro každodenní nošení. Každopádně oblečení i volnočasová obuv jsou klasické sportovní potřeby, jako například můžeme uvést funkční prádlo nebo kompresní podkolenky, které mají prokazatelný vliv na celkový sportovní výkon. Kvalitní sportovní oblečení musí být dokonale funkční a pohodlné. Pánské sportovní oblečení odpovídá barevnou strukturou i střihem mužské postavě. Dětské sportovní oblečení je barevně rozmanité a jednoduše se udržuje v čistotě. Sportovní oblečení HUSKY nabízí kvalitní bundy, kalhoty, mikiny i trička pro outdoorové aktivity a sport.
Sportovní a turistická obuv adidas nám slouží každý den. Na jaře a v létě jsme si zvykli nosit sandály a lehké a prodyšné boty, které zabraňují přehřívání chodidel i ve vysokých teplotách vzduchu. Zimní obuv je nezbytná v měsících, které v našem klimatickém pásmu přinášejí chladné dny spojené s náledím a sněhem.

Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Obuv
Telefon: 570 570 181
E-mail: tomas.borusik@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč